Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházi ultrahangra bevihetem...

Kórházi ultrahangra bevihetem magammal szerintetek a 2 éves kislányom?

Figyelt kérdés
Ha éppen nem tudom kire hagyni, vajon beengedik a rendelőbe, miközben az orvos vizsgál? Voltatok már hason helyzetben? Nem kellemetlen?
2011. máj. 31. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
vidd nyugodtan.ha megül pár percig,akkor nincs gond.
2011. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom még dolgozik a férjem sem tudott 1 kivételével velem jönni így mindenhová viszem a kislányt. 2.5 éves most de 2 volt amikor fogant a tesó. akkor még hüvelyi uh volt Ő szépen bejött velem és leült a székre és ott nézte a könyvét v. rajzolt.


vérvételnél is meg tanácsadáson is ott van adok neki feladatot pl. odaadhatja a leletet a dokinak v. ilyesmi.

soha semmi baj nem volt vele nagyon szépen viselkedik és a személyzet se tette szóvá.

2011. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. máj. 31. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kórháza válogatja! Nálunk (Veszprém) ki van írva az uh ajtóra, hogy gyermekek nem tartózkodhatnak a helyiségben...
2011. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kórháza válogatja. Pl. Kecskeméten már a szülészet épületébe sem léphet be 6 év alatti gyerek. És hát ott van az uh, a vérvétel, a CTG is. Egy vérvételre muszáj volt magammal vinni a kislányomat. Hát ki éppen nem dobtak, de elmagyarázták, hogy mire való apuka éves szabadsága.
2011. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nálunk is ki van írva a kórház ajtajára, hogy gyermekek nem mehetnek be. Én is tartok ettől...

Apuka éves szabadsága augusztusban és december kiveendő, akkor van ítélkezési szünet a bíróságokon. A tárgyalásra nem vihetem be a kicsit, a bíróság ajtajára is ki van írva.....

Persze alkalmanként biztosan meg lehetne oldani, törekszem is rá, de valamennyi kötelező vizsgálat alkalmával biztosan nem tudom megoldani.

2011. máj. 31. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a SOTE II-re járok, ott simán be lehet vinni, voltma vele már kardiológián a János kórházban, ott még ajándékot is kapott a nővérektől. Nálunk apuka sokszor megy 2-3 napra külföldre, onnan nem repülhet haza arra a fél órára, amíg én bent vagyok vizsgálaton.

Szerintem ha elnézést kérsz (persze nincs miért...) és elmondod, hgy most sehogyan sem tudtad megoldani, akkor be fogják engedni.

2011. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!