Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor a hasatokat kritizálják?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok. Akik ismernek közlebbről, azok tudják, hogy már eléggé látszik a pocakom. Legalábbis magamhoz képest. Mindig vékony voltam, lapos hassal. Most pedig már szépen kigömbölyödött. De szinte tök idegenek, vagy alig ismerősök sokszor jönnek vele, hogy mutasd a pocakod meg nem is látszik semmi, meg ilyenek. Engem ez úgy idegesít. Más is van így?
2010. nov. 30. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk már szültem 7 hete, de nekem is nagy hasam volt ráadásul nagyon hegyes is. És mindenki azzal jött hogy tán ikreket várok, meg biztos fiú lesz. Én meg mikor mondtam hogy kislány, az mondták hogy biztos nem jól látták, mert ez fiú lesz. A hegyes pocakomból erre következtettek. Néha rosszul esik az embernek mikor mások okoskodnak, de nem kell velük foglalkozni :)
2010. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudtuk a nemét, nekem is folyton azzal jöttek, hogy lányos hasam van. Kiderült, hogy kisfiú, most már persze fiús...

Engem nem érdekelnek a pocakos megjegyzések, anyukám szokta megérinteni, de ő nagyon kedvesen csinálja. (Hiába, első unoka...)Egyedül a páromtól fogadom el a megjegyzést, de ő mindig azt mondja, neked van a világon a legszebb kismama pocid. :)

2010. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13.30-as, en teljesen ugyan abban a cipoben vagyok mint Te!! Ugyanugy 32 hetes vagyok, jan. 25re vagyok kiirva es mindenki allandoan beszol hogy en tuti ikreket varok meg hogy ott nem is gyerek van hanem egy elefant (ANYAD...)

Nagyon idegesit. En hiztam 15 kg-ot de szinte csak a hasamra jott fel, a nadrag meretem ugyanaz mint az elejen, azokat a kismama gatyokat hordom amiket 12 hetesen vettem.

2010. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tapintatlan emberekből sajnos nincs hiány,legyen az ismerős vagy idegen.Nekem is mondták 12 hetesen,hogy "Hadd lássuk,hogy alakulsz?"Én meg mondom,ilyenkor hová alakuljak még,mikor eleve is deszka vagyok?Meg az idegesít a legjobban,hogy aki ismer,mindig a hasamat nézi,akár hányszor talákozunk.Mintha szégyellni kellene,hogy 16 hetesen nem látszik semmi (hozzáteszem: csak nekik,mert a szűk család már látja,ahogy Neked is kedves Kérdező)De számottevő nagy babás hasam nincs még.Sok lüke ember nem tudja,hogy a has mérete nem arányos a baba méretével.Nekem pl.az átlagnál nagyobb a CRL-je.Ez van,egyik füleden be,másikon ki...
2010. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem is állandóan cseszegetnek a "kicsi" hasam miatt.

Meg,hogy a baba biztos nem fejlődik jól. Na meg a másik,hogy: biztos fogyókúrázol!!!!!! Ettől kapok hülyét!

2010. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!