Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor a hasatokat kritizálják?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok. Akik ismernek közlebbről, azok tudják, hogy már eléggé látszik a pocakom. Legalábbis magamhoz képest. Mindig vékony voltam, lapos hassal. Most pedig már szépen kigömbölyödött. De szinte tök idegenek, vagy alig ismerősök sokszor jönnek vele, hogy mutasd a pocakod meg nem is látszik semmi, meg ilyenek. Engem ez úgy idegesít. Más is van így?
2010. nov. 30. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem soha nem mondtak ilyesmit, de szerintem Te se foglalkozz vele nagyon!A lényeg az, hogy egészséges legyen a babád és szépen fejlődjön.Az meg hogy ki mit mond a méreteidről, ne érdekeljen, vond meg a vállad és kész!
2010. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kritizálás nem érdekelt, de azért ölni tudtam volna ha valaki a hasamat akarta simogatni...
2010. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt széles mosollyal, hogy "a baba teljesen egészséges nagyságú, én pedig ilyen szerencsés alkat vagyok, hogy nem is látszik semmi!"
2010. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon idegesítene szerintem,de nekem ezek szerint szerencsém van,vagy kérdeznek,hogy megfoghatja-e vagy csak úgy csinál,mintha,tehát nem ér hozzá,csak felette köröz.

Igaz még csak most kezd gömbölyödni, 19 hetes vagyok. Szóval lehet,hogy a java még hátra van:D

2010. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ők még nem látják, szerintem ez nem kritika, csak egy megállapítás.
2010. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálam annó ugyan ez volt....tiszta gebe voltam , iszonyat lapos has.....magamhoz képest elég szép pocakom lett nekem is ekkorra, és jöttek az ilyen hülyeséggel...Bakker mekkora hasam legyen ? Nah hozzá teszem akik kritizáltak mind elég duci típusú emberkék voltak akiknél a has a hegyomlásnál kezdődött!!


Ne foglalkozz velük !

2010. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
engem az zavart egy kicsit, hogy volt aki azt mondta, hogy milyen kicsi, volt aki meg azt biztos hogy egy gyerek van benne?
2010. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanúgy volt, mint az utolsónak. "De kicsi, biztos nincs is gyerek!"

Mondjuk, nem idegesített, nem vettem magamra.

2010. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na engem meg az idegesít, hogy folyton azzal jönnek, hogy jó ég mekkora a hasad! Nem elég, hogy a rokonok, ismerősök ezzel jönnek folyton, de ha valaki megkérdezi mire várjuk a babát, és közlöm, hogy január végére, mindenki úgy néz rám, mintha a marsról jöttem volna, vagy megkérdezik, hogy ikrek???

Nekem hatalmas hasam van, van aki tényleg ekkorával megy szülni, most vagyok 32 hetes, de hát tehetek én róla? 67 kg-val kezdtem, 170 cm vagyok, és alig pár kilot szedtem fel, de hasam nagyon nagy. Én is azzal szoktam elütni az akadékoskodókat, hogy a baba telljesen normálisan fejlődik!

2010. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem borzasztóan idegesít a mai napig is,hogy folyamatosan megjegyeznek valamit. A terhességem alatt eddig 5 kg híztam és már betöltöttem a 25 hetet és gúnyolódni szoktak,hogy "lenyeltél egy cseresznyemagot" meg hasonlók...

Mintha tehetnék róla,hogy nem hízom annyira és a hasam is kicsi kerek.A doki szerint minden rendben van, a kicsi is szépen növekszik és ez a lényeg.

Tudom,hogy milyen,próbálj nem foglalkozni te sem velük én is azon vagyok.

2010. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!