Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamajógáról vélemények,...

Kismamajógáról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok. Lehet már menni jógázni?
2010. nov. 29. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én első babánál jártam 12 hetes terhességi koromtól fogva egészen a 8. hónap végéig (eddig esett jól). Nagyon jó volt, mivel dolgoztam és hajtottam egész héten, ez a péntek délutáni program volt az, ami segített ráhangolódni arra, hogy most hétvége jön, végre foglalkozhatok azzal, hogy terhes vagyok, pihenhetek. Nagyon jól átmozgatott, de nem erőltetett meg, tanultam légzéstechnikát, megtanultam relaxálni és intim tornázni, ami azért is volt jó, mert így sikeres gátvédelemmel szültem. Mindenkinek szívből ajánlom.
2010. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes persze,hogy mehetsz(akár a kezdetektől).Én is jártam(egész 36.hétig,aztán 37+3 hetesen megszültem)és imádtam.Minden óra végén gátizom tornát is végeztünk.Biztos,hogy ez is hozzásegített ahhoz,hogy ne legyen szükség gátmetszésre(az is igaz,hogy a 2. babámat szültem,és elég tágulékony,rugalmas vagyok).
2010. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!