Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik ha otthoni vetélés...

Mi történik ha otthoni vetélés történik? És mitől következik be a legtöbbször?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 23:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

sziasztok, igen minden rendbe lett.

rá vettem magam h apám nak el mongyam

és intéztem magamnak egy bámulatosan jo orvos, és meg történt az abortusz. minden rendbe volt, bár nekem nagyon hiányzik a kicsi, már volt rendesen pocakom

anyukám ne is tud rola még most ssem, apukám fedezett nekem h hol vagyok.... sajnálom h igy alakult de ez volt a leg ézszerübb döntés

puszika

irjatok bátran válaszolok

2009. jún. 11. 08:00
 22/26 anonim ***** válasza:
Akkor elvetetted, tényleg terhes voltál?
2010. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen tényleg az voltám, hát most lesz 2010 február 4-én h egy éve volt az abortuszom
2010. jan. 26. 11:42
 24/26 anonim ***** válasza:

Időben vetted be az eseményutánit és mégis megmaradt a kicsi?

Olyan furcsa..nem azt mondom, hogy hihetetlen, mert az emberi szervezet kiszámíthatatlan.

Nem volt nagy mennyiségű vérzésed?

2010. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
de ige, az abortusz után. kb egy hónappal jöt az első havim, és kb 10 napig tartott de iszonyat erős volt, 3-4 doboz tampont el használtam.
2010. júl. 19. 00:11
 26/26 anonim válasza:
Szia! nekem az a gondom, h fogamzásgátló mellett lettem azt hiszem terhes.. csináltam egy tesztet, amit lehet, h elrontottam, mert nem 10 mp.-ig volt a vizeletben, hanem 20 mp.-ig.. ott azt mutattam, h terhes vagyok.. kérlek segíts olyanban, hogy milyen előjelek, tüneteket éreztél magadon, és az abortusz milyen volt.. nem tudom megtartani a kicsit, h ha van, mert a barátommal mind a ketten tanulunk, és diákmelót csinálunk egy gyárban.. egyszerűen se pénz nem lenne, és nem akarom a barátom életét elrontani..
2011. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!