Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik ha otthoni vetélés...

Mi történik ha otthoni vetélés történik? És mitől következik be a legtöbbször?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 23:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ne mondd, hogy felelősségteljes vagy, ha 17 éves korodbna már szexelsz.

Szólj anyádnak, a gyereke vagy. Ha baj történik a gyerekünkkel, kiállunk mellette, bármekkora hülyeséget is csinált. Vállald akkor a felelősséget, nem csak titkon, hanem mások előtt is.

2009. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. De anyámtol azért félek mert mindig fenyeget ha ilyenről beszélünk. Házilag nem fogom meg csinálni... pedig akartam de letettem róla... ha rajtam mulna megtartanám, De a barátom mindenképp el akarja vetetni
2009. jan. 16. 15:48
 13/26 anonim ***** válasza:

A barátod el akarja vetetni?

Tán nem rá kellene hagyatkozni egy olyan sorsfordító döntésben, amely a te életedről szól.

Tudja legalább, hogy milyen tortúrákon kell végigmennie a barátnőjének?

2009. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Sajnos tudja ő segit mindenbe és ő néz utána mindennek, az anyukájával együtt. Amugy Ő 27 éves és én 17 .........
2009. jan. 16. 17:33
 15/26 anonim ***** válasza:
54%

a barátodnak sajnos igaza van... az én anyám is 17 évesen szült, és én ittam meg a levét. mert egyáltalán nem volt felelöségteljes mint más anya. nem mondom hogy rossz anya volt mert azért az ételt mindig az asztalra tette de volt ugy hogy 10 évesen egyedül hagyott több napra a házunkban. meg ilyesmi... 17 évesen még nem vagy felkészülve, és a barátod sem. az anyukáddal meg lesz egy kis rosszabb idötök... de el fog múlni ahogy minden elmúlik egyszer. nem vagyok az abortusz híve de ne b@ szd el az életed. és a jövöben kérd meg a brátod hogy vegyen neked fog.gátlót ha van rá pénze.


sok szerencsét :( és ne várj sokat azzal hogy elmondd anyukádnak.

2009. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs igaza, ha már itt tartunk! A párod felnőtt ember, 27 éves! Minden bizonnyal dolgozik is. Még, ha 17 lenne ő is, akkor megérteném...
2009. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Előttem lévő kommentelőnek igaza van.
2009. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
hát nagyon kiborito jöv. csüt. megyek uh-ra és ott biztossá válik a dolog-....
2009. jan. 17. 12:50
 19/26 anonim ***** válasza:

Végül mi lett veletek?

72 órás tabi után nem is szabad megtartani a babát... Anyudnak meg nem kell róla tudnia, pláne, ha egy felnőtt barátod van.

Remélem végül minden stressz mentesen megoldódott!

2009. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szia. Én is kíváncsi vagyok , mi lett veletek. Írd meg, légy szi. Remélem minden jól alakult.
2009. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!