Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehet még az ember, ha...

Mit tehet még az ember, ha kevés a fizetése, de már nem szeretne várni a babával sokat?

Figyelt kérdés

Voltatok hasonló helyzetben? Az én esetem: az elmúlt 2 évben megvan az 1 év munkaviszonyom, de minimálbér. Annak a 60% -a olyan kevés, hogy csak tengődni tudnánk, mert hitelünk is van. Várni már nem szeretnék, a korom miatt. Tudom, hogy sok mindenki kezdi a saját életét hitelfelvétellel. Ilyen kiadásokkal, és ha a párodnak sem kiemelkedő a fizuja, hogyan lehet nekivágni? Szeretnék a babának mindent megadni és normálisan élni.

Talán még 2 évet szánjunk rá és gyűjtsünk össze minél több pénzt, hogy majd abban az időszakban ki tudjuk vele egészíteni az én bevételemet? Mennyivel nő átlagosan a havi kiadás ha már megszületett a baba?


2010. nov. 28. 04:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bevállaltuk a babánkat a szerelmemmel, pedig mindketten, főiskolások vagyunk, nincs keresetünk, nyáron majd dolgozik, meg ugye kb ami a baba után jár kb 40 ezerFt, plussz van diákhitelem.Nagy előny hogy nagyon sok mindent kapunk, rokonoktól ismerősöktől, meg a szülök is segítenek, de megoldjuk, mert mindketten tudjuk, hogy nem a pénz minden, meg fogjuk tudni neki adni amire szüksége van, és minden rendben lesz. 1 évünk van a suliból utána meg már könnyebb lesz, utána lesz munka is.
2010. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon egybefüggő, ez is mutatja, hogy a gyerek mekkora erőt tud adni és azt az érzést, hogy ha már ott van, mindent túl kell tudni élni.

Lehet önző vagyok, mert szeretnék én is jobban élni és megvenni magamnak amikre vágyom és félek, mi lesz később.

Elmúlt 1 évet végigkínlódtuk és nagyon rossz volt.

2010. nov. 29. 13:25
 13/14 anonim ***** válasza:

13:03!

A diákhitelt most rögtön felejtsd el, ha nem szeretnél kitolni magatokkal! Minél előbb fizesd vissza a felvett pénzt egy összegben! Ugyanis én nagyon rosszul jártam vele, ha nincs segítségünk, nem is tudom, mi lett volna velünk. Egy nagy becsapás az egész!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tudom hogy az de ninc smás lehetőség
2010. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!