Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20km vagyok és nagyon csúnyán...

20km vagyok és nagyon csúnyán köhögök van rá valami jó gyógyszer ami nem árt a babámnak?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat. 20km
2010. nov. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Stodal szirup, vagy a Dr. Theiss féle lándzsás útifű szirup (ritka rossz az íze, de használ).

Hársfa tea, méz.

Sós vízzel párologtass, nekem nagyon jót tett, a dokim ajánlotta, nem ingerli a száraz levegő a torkodat.

2010. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Stodal szirup vagy Dr. Theiss köhögés elleni cseppek vagy Sinupret cseppek. Lándzsás útifű.
2010. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált, sós (tengeri, jódozott) vízzel öblögettem, tettem bele csipetnyi szódabikarbónát és egy csepp jódot (betadine-t), pár nap alatt elmúlt a torokfájás. Lehet csak tengeri sóval, a többi nélkül is hatásos.
2010. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


-C-vitamin, minél több, napi 500-1000mg

-kamillatea sok mézzel, citrommal (citromot facsarj bele, ne bolti citromlével)

-hagymatea (karamellizálsz 3-4 ek. cukrot, majd kb. 1 liter vizet hozzáöntesz, felmelegíted a folyadékot, aztán bele egy fej vöröshagyma héjastul - csak a legkülső, koszos héjat szedd le -, fedő rá, gáz elzár, hagyod állni egy ideig, és kész), remekül olajozza a torkot, a benne lévő tápanyagok, illóolajok a köhögésre teljesen jók, és szerintem az íze is jó (a hagymát pár óránál tovább semmiképp ne hagyd majd benne, mert akkor szerintem túl hagymaízű, amúgy nem is nagyon érezni benne a hagymaízt, csak hogy olajosabb a folyadék)

-calcium pezsgőtabletta (gyulladáscsökkentő)


Jobbulást.

26 hkm

2010. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!