Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Munkahelyi gondok.21 h km

Figyelt kérdés

Munkahelyemen a helyzet nem valami rózsás. Nagyon össze vesztem az egyik férfi kollégával. (Már elküldtük egymást a . -ba. ) volt több vitám már, de általában jól kezeltem a helyzeteket, folytatódott a munka.

Most viszont nem beszélünk,és nagyon feszült a hangulat is.Nem panaszkodnék emiatt,viszont 21 hetes kismama vagyok,és nem túl könnyű a terhességem.Egész nap nem mozdul a baba,csak ha már otthon,vagy a munkahelyen kívül vagyok.A problémám az hogy párom és orvosom is azt javasolja hogy hagyjam ott a boltot,viszont így karácsony elötti nagy hajrában kilépni...A többi munkatársamnak szinte semmi szabad ideje sem lenne ha kilépnék...

TI mit csinálnátok a helyemben????

21 hetes kismama


2010. nov. 24. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a én lennék a helyedben, kiböjtölném ezt a pár hetet karácsonyig és utána mennék el. ha pedig azt kérdeznéd, mit tanácsolnék neked, mint barát? azt mondanám, hogy tojd le az egészet és holnaptól menj betegszabira.
2010. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
mérlegeld, hogy mi a fontosabb, a babád és a Te egészséged, lelki nyugalmad vagy a munkahelyed. Számomra nem lenne kérdés!
2010. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a babád a fontosabb!



Bár én most mit nem adnék egy munkahelyért ...

Bár biztos nem ott laksz, ahol én ... :(

2010. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet még is valahogy enyhíteni a feszültségen a kollégád és közted? Már tényleg csak 1 hónap van karácsonyig. Próbálj vele beszélni. Vegyél neki egy csokit, vagy hívd meg egy kávéra szünetben és mondd el, hogy továbbra sem értesz vele egyet ebben és ebben, de szerinted mindkettőtöknek (hármótoknak!) rossz ez a szótlan, feszült hangulat. Nem kell barátoknak lennetek, csak kicsit jobban tiszteletben tartani a másikat.

Persze te tudod min, vesztek mindig össze, de te is jobban fogod érezni magad, ha felülemelkedsz a sérelmeken és lehet ő is megenyhül (ha nem is azonnal).

2010. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sokáig gondolkoztam - mikor terhes voltam - azon, hogy eljöjjek-e a munkahelyről vagy sem. Nálunk sem volt kellemes a helyzet. Ott marcangoltam magam, hogy jaj mi lesz ha eljövök...de aztán csak nem érdekelt a munkahely, és inkább a nyugalmat választottam! S nem bántam meg, mert onnantól egy boldog, kiegyensúlyozott kismama lettem! A babának és nekem is ez volt a legjobb!
2010. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a fontosabb, a baba vagy a munkatársak? Ha a munkatársaid nem értik meg, az az ő szegénységi bizonyítványuk. Szerinted miért nem mozdul a baba, azért mert feszült vagy. Ez nem jó neki. Én is elég húzós időszakban hagytam ott a munkahelyemet már 8 hetesen, mert féltettem a babám. Görcsölgettem stb. A dokim is javasolta a táppénzt a munkaköröm miatt. Semmi gond nem volt ez miatt.
2010. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A baba a legfontosabb. Menj el táppénzra! Kell neked, hogy korababád legyen esetleg?
2010. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kersekedelemben dolgozok.Mikor terhes lettem lányommal akkor pont ugy jött ki a lépés,hogy karácsony elött jöttem el betegszabira,mivel nem birtam a feszültséget.És abbol jut böven a szezon elött.Ugyhogy ha anyagilag nem lenne megterhelö akkor menj el betegállományba..)
2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!