Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-hetes kismama vagyok!...

18-hetes kismama vagyok! Mennyire káros a babára nézve, ha feszültek a napjaim?

Figyelt kérdés
Anyumnál lakunk a párommal!Néha van köztük egy kis nézeteltérés:-((de hogy kinek van igaza,nem érdekel.Mert mind a kettöt szeretem és eggyiket sem akarom megbántani. sajnos két tűz közt vagyok.Néha ott tartok elegem van mindenböl.mit csináljak? elköltözni nem tudunk.
2009. jan. 14. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Először is.Nagyon árt számodra ha feszült vagy. Üljetek le, és beszéljétek meg. Csak ez a megoldás van. Még ha problma is van, tekintettel lehetnek az állapotodra, mert babás vagy. Téged hagyjanak ki ebből, ha lehet, de legjobb ha kompromisszumot kötöttök

Boldog baba várást...


8 hetes pocis

2009. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a suli , vizsgák és magánéleti gondok miatt vagyok stresszes, és mikor jobban stresszelek, akkor rám jön a mindjárt menzis érzés és a pocim nincs jól! Anya szerint nem szabadna stresszelnem, mert idegbajos lesz a baba, nyugtalan stb születése után is! A stressz semmiképp sem jó!
2009. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!