Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korig lehet a...

Hány hetes korig lehet a babát elvetetni, ha eü probléma miatt nincsen más megoldás, és még nem kell megszülni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

12. hétig - bármilyen indokkal.

16. hétig bármilyen indokkal - kiskorúnál, szellemi fogyatékosnál

20. hétig eü indokkal - anyai vagy magzati betegség


Ha az anya életét veszélyezteti a terhesség , a terhesség bármely szakaszában megszakítják azt.


12. hétig altatásban, vákum + kaparás.

Utána megindítják a szülést, vetélést!

2009. jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

az előző válaszhoz, úgy tudom, ha a magzat 100% életképtelen lesz, akkor is bármikor megszakítható...

Értem ez alatt, hogy annyira durva fejlődési rendellenességgel születne, hogy halva, vagy 1-2órát élne... és túl van a 20.héten mikor megállapítják:(

De erre nem vennék mérget, előtte (20.hétig) pedig a nemkívánt down és egyéb fejlődési problémásokat lehet így "megúszni" de lehet csak én emlékszek rosszul, és nincs ez az opció

2009. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!