Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogadtok szülésznőt?...

Mikor fogadtok szülésznőt? 27. hétben vagyok. Melyik korházat ajánljátok inkább:Szent Imre vagy IIsz női klinika üllői úton!

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg szülésznőt ajánlani?Elérhetőségeiket is szeretném ha elküldenétek esetleg priviben is!Előre is köszönöm!
2010. nov. 22. 16:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon kielégítőek voltak!Nehéz eldöntenem melyik korházat válasszam.Szent Imre közelebb lenne/érdi vagyok/.II.sz.szülészetről több jót hallottam!Ott viszont a csecsemős nővérek nem olyan "segítőkészek" állítólag.Ezt csak akkor tudja meg az ember ha ott van.
2010. nov. 24. 17:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy segítenek a II-en a csecsemősök, csak kérdezni kell. Maguktól nem nagyon aktívak, de ha kérdezel, mindenre válaszolnak és mindent megmutatnak. Én ott szülök majd napokon belül, majd meglátom mi lesz.
2010. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kétszer szültemm a 2. nőin. Ugyan az volt a doki és a szülésznő is. (fogadott mind a kettő)

Családias, jó hangulatú szüléseim voltak, azt és úgy csinálhattam ami nekem jó volt. A férjem bent volt velem a 2 szülésnél, Ő vágta el a köldökzsinórt a doki fotózott :)

nem háborgattak, csak ha muszáj volt. A csecsemősök, nem aktívak (nem is vittem be e fiúkat, csak a fürdetésre) de ha kérdezel akkor válaszolnak. Az 5 ágyas kórtermek hagynak kivánni valót, de azt a 3 napot ki lehet bírni. A szülőszobák gyönyörűek, mindegyikben külön fürdő van.

Látógatók még a folyosóra sem mehetnek be, de Te kimehetsz (baba nélkül) Őt az üvegfalon keresztül meg tudod mutatni.

Ha lenne kérdésed bármivel kapcsolatban szivesen válaszolok (ha jól jönne egy jó doki és egy tuti szülésznő)

Nagyon szép és könnyű szülést kívánok!

2010. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha érdi vagy , lehet ismered Szegedi Bernadettet, Ő is a II-en szülésznő. Nagyon kedves, figyelmes és szakmailag is jó! :)
2010. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infókat mindenkinek!
2010. nov. 25. 09:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is érdi vagyok és 4 éve ugyanez a kérdés foglalkoztatott. A Szt. Imre a közelsége miatt vonzott, a II Női a területi és én is jókat hallottam róla. Végül sok-sok körbekérdezés után a Szt.Imrénél maradtam. Nagyon jó döntésnek bizonyult!

Olyannyira, hogy tavaly itt szültem meg a következő gyermekünket is. Nem is fogadtam most orvost, csak szülésznőt, Molnár Gabriellát. Istenem, de jó volt Vele szülni!!!

Abszolut a természetes szülés híve, így az alternatív szülőszobában szültünk, nem adott beöntést, nem borotvált, vajúdtam kádban, szülősámlin, úgy és ott ahol jól esett, aromamécsesek világították be a szobát, így félhomályban, lágy babazenére hoztuk világra a kislányunkat a franciaágyon. Egyből rám tette, nem vágta el a köldökzsinórt sem azonnal, apáé volt a nemes feladat mikor már nem lüktetett és akkor metszette át. A szülést is Ő vezette le beavatkozásoktól mentes volt minden, de az ügyeletes orvos bent volt kitoláskor, mellettünk figyelt. Azután ki is ment mikor látta, hogy nincs szükség rá, szépen megszületett a baba kereken 4 kg-mal.

Gabi a 12 órás vajúdás során szinte végig mellettem volt, csak néha ment ki, mikor úgy érezte a párom segítségére jobban rá vagyok szorulva, órákig engedte a hasamra a kádban a meleg vizet, masszírozott, nem kötött be infúziót...egy csoda az a nő!

Amíg a kórházban voltam minden nap meglátogatott és 2 hónap múlva telefonon is felhívott, érdeklődött felőlünk. :)

A Női II-ről is van "élményem" sajnos, mivel 2 éve 10 hetesen elvetéltem a babánkat, ott fejezték be műtéttel a terhességet. :( Kedves volt mindenki, rosszat nem mondhatok, csak mivel ott sok gyakornok van, így 5 orvostanhallgató is tolakodott a széttett lábaim közt mielőtt elaltattak. Igen kényelmetlen volt, főleg abban a lelkiállapotban.


A szülésznőt 13 hetesen fogadtam fel, így is épp el tudott vállalni, már a szülésem hónapjára is szinte telített volt.

2010. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!