Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » II. Női Klinikán (SOTE2,...

II. Női Klinikán (SOTE2, Üllői út) melyik szülésznőt ajánljátok? Mi alapján, hogyan válasszak, ha egyiküket sem ismerem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van fogadott orvosod kérdezd meg őt, hogy kivel szokott/szeret együtt dolgozni.
2010. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi, ezt meg fogom tenni


addig is esetleges tapasztalatok érdekelnének, illetve hogy pl. mikor szokás, mikor érdemes felkérni

2010. nov. 26. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem minél előbb érdemes őket felkérni, mert be vannak már korlátozva, hogy 1 hónapban mennyi szülést vezethetnek így le. én a 16. héten voltam afp miatt a kórházban, és akkor szóltam neki. jó korán :)

amúgy sokan dicsérik Tigyi Zsuzsit, Zsoldosné Etát, és valamilyen Mónikát.

írd be ide a keresőbe a neveket és olvashatsz róluk véleményt.

amúgy tényleg érdemes a dokit megkérdezni, mert vannak akik konkrét szülésznővel szeretnek együttdolgozni, mert összeszokott páros.

2010. nov. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az én dokimnak szerintem nincs konkrétja, ő nem az a tipikus fogadott orvos. :)


25 hetesek vagyunk, akkor legközelebb, ha megyünk, már kéne intézni, nem?

28 hetesen megyünk.

2010. nov. 26. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim ajánlotta a 30. héten Vaszil Editet. Most fogok nála szülni, de eddig nagyon aranyos, kedves nőnek ismertem meg, mindig jó fej volt, amikor mentem hozzá, minden kérdésre válaszol. Fiatal, ápolt, kedves.
2010. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tarifákról mit tudtok...?
2010. nov. 26. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
tarifa? 20-40 ezerig szerintem. de majd kérdezz rá a szülésznőtől, úgy tiszta.
2010. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre is mindenképpen kérdezzetek rá, mert van aki kerek-perec megmondja, hogy 40 és van aki azt mondja, hogy amit gondoltok.
2010. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!