Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogadtok szülésznőt?...

Mikor fogadtok szülésznőt? 27. hétben vagyok. Melyik korházat ajánljátok inkább:Szent Imre vagy IIsz női klinika üllői úton!

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg szülésznőt ajánlani?Elérhetőségeiket is szeretném ha elküldenétek esetleg priviben is!Előre is köszönöm!
2010. nov. 22. 16:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kicsit értelmetlenül írtam le ,hogy mit szeretnék!Szülésznők elérhetőségére lennék kíváncsi!
2010. nov. 22. 17:56
 2/16 anonim ***** válasza:
II Klinka,mert ezt ismerem. Mindegyik szülésznő aranyos,rendes.Szerintem menjél be és érdeklődj erről ott nyugodtan,van szülésfelkészítő tanfolyamuk,ott mindent megkérdezhetsz.
2010. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is épp ennél a kérdésnél tartok, hogy mikor, és hogyan.

Orvosunk hála van, szerintem majd nála rákérdezek a szülésznőre.

Mi a SOTEII-re járunk, abszolút elégedettek vagyunk eddig mindennel, tündér az orvosunk, és nagyon szépen felújították nemrég a szülőszobákat úgy tudom.

Tényleg van szülésfelkészítő, én sajnos elszúrtam a szeptembertől indulót, valahogy mindig közbejött valami, legközelebb január második keddjétől, azt hiszem, 14.30-tól van, hetente, néztem a "programot", sajnos csak a 6. alkalommal lesz szülőszoba-látogatás, ami február 15., mi még épp beleférünk majd. :)

Mondjuk valószínűleg bemutatkoznak ott a szülésznők is, már az első alkalommal is.


25 h km

2010. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. nov. 24. 14:03
 5/16 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imrében szültem 2 és fél éve és januárban is ott fogok. A dokim mondta, hogy ő kivel szokott dolgozni. Megadta az elérhetőségét, de mondta, hogy ha mást szeretnék onnan, természetesen lehet úgy is.

Első találkozáskor is szimpatikus volt Vastagné Éva (asszem 34. hét körül), és még párszor nála voltam a végén CTG-n. Mindent megmutatott bent. Szerintem nagyon szép, rendezett a Szent Imre új szárnya, ahol a szülészet van. A "simán" szülők 3-ágyasba kerülnek, a császárosok 2-ágyasba. Éjjel-nappalos csecsemőmegőrző van. Végig ott lehet veled a babád a szobában, de bármikor be is tolhatod a figyelőbe, ha bármi miatt nem tudod/akarod magad mellett tartani. A rokonok nem mehetnek be a szobába, még a folyosóra sem. Te (csak baba nélkül)kimehetsz egy közös helyiségbe hozzájuk. Ez fura volt, de így sokkal nyugodtabbak az első napok a babának és a frissen szült anyukáknak is.

Nekem végülis 12 óra vajúdás után elment a babám szívhangja, így császár lett belőle. Évával ezzel együtt teljesen elégedett voltam, egész éjjel ott volt velem, figyelt, próbált segíteni, és végülis ő döntött, mikor hívja be a dokimat is (csak reggel, hiszen nem nagyon tágultam).

Fogadott orvosod nincs? Inkább csak szülésznőt és kórházat választasz?

2010. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én két fiamat szültem a Szt Imrében.Ugyan az a doki és szülésznő mind kettőnél!

Tökéletes szülések voltak és tökéletes volta a csapat!!!!!!!!

Ha újra szülnék csak is őket választanám!!!!!!

Mind kettő meg adta a mobil számát és bármikor hívhattam őket.Ha nem vették fel vissza hívtak!

A szülésznőt egyszer az éjszaka közepén hívtam és nem haragudott,sőt 100%ban mellettem volt!!

A dokihoz magánba jártam és nem fizettem sokat!Sőőőőt!!!

A szülés után is amit adtam nem volt sok ahhoz képest mennyi segítséget kaptam tőlük!!

A mai napig hívhatom őket ha bármi kérdésem van.És nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja!

Vissza térve a pénzre nem több tízezerért dolgoznak!!!!!

Ők tényleg hivatásukként tekintenek erre a dologra!

Ha érdekel kikről beszélek,küldj privit és megadom az elérhetőségeiket!

Egy 3 gyermekes anyuka!

2010. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Megint a 3 gyerekes anyuka vagyok!

Én mind kétszer két ágyasban feküdtem!

A csecsemősök nagyon aranyosak és tényleg állandóan veled lehet a babád!

Én a legkisebbet be sem vittem csak vizsgálatokra és senki egy szót sem szólt!:)

2010. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is 2,5 éve szültem a Sz. Imrében, a szülészetről csak jókat tudok mondani.
2010. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! én a 2 esen szülök.A szülésznőmaz osztályvezető tündér és vérprofi Dömötör Margit.Ő elég népszerű és minnél hamarabb le kell foglalni.pénzt nem kér.első alkalommal megmutatta a szülőszobát és minden kissebb nagyobb kérdésemre 100 százalékig kielégítő választ adott.minden nap benn van és az elsőn megtalálod.Orvost is javasolnék ugyanezt tudom elmondani róla is Dr.Takács Györgyminden hétfő és szerda 8:30tól 13ig rendel az Ambulancián.Remélem tudtam segíteni.Boldogságot és egészséget nektek
2010. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a II. nőin fogok szülni. Sajnos erről a szülésfelkészítőről azt hittem minden héten van csak most olvastam, hogy januártól van a következő. Hát akkor azt hiszem ott többen találkozni fogunk.:)

Én eddig jókat hallottam a klinikáról és én is szeretnék majd szülésznőt fogadni, de eddig még olyan messzinek tűnt az egész, hogy szinte szóba sem került. Most meg már lassan itt a Manó.:)


Jó egészséget Nektek


25 hetes kismami

2010. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!