Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok, első terhessé...

13 hetes vagyok, első terhesség. Érezhetek már mocorgást?

Figyelt kérdés
Egy ideje ilyen kicsit gyomorkorgáshoz hasonló, de kevésbé intenzív dolgot szoktam érezni bal oldalt köldök magasságban. Lehet, hogy ez már a pici, vagy csak beképzelem?? ALig várom, hogy végre érezhessem!:)
2009. jan. 13. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát szerintem nem, az még nem a baba.

2009. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem a baba, hiszen elméletileg még nem olyan a nagy a méhed hogy köldököd fölöttig érjen, meg nagyon picike még a babád. Elméletileg leghamarabb 16. héten érezheted, de az átlag a 18-20 hetes korban észleli. De lehet nincs igazam, hiszen mindig vannak kivételek... :)
2009. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Bármi lehet, nekem dec 31én 14hetesen jelentkezett be a pici egy góóóllal:)

És első babás vagyok. Ha biztosra érzed, az a pici, akkor bárki bármit mondhat, szerencsés vagy, hogy érzed... (azért várj egy hetet, és ha erősödne amit érzel, akkor a picike az:))

Boldog Babavárást:)

2009. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 hetesen éreztem a mozgását, az előző fiamnál pedig 17 hetesen. De ne gyomorkorgásra figyelj, hanem olyan, mindtha kis buborék pukkanna ki odabenn. :)

37 hetes

2009. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem anno 13 hetes korom körül, olyan volt, mintha vlm belülről birizgálná a hasam. Hát lehet, hogy csak a méhem nőtt, de azóta sem éreztem olyat...:-D

8 hetes fiú mamája

2009. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát, nem tudtam másképp nagyon leírni, de olyan mintha nagyon pici buborékok áramlanának egy helyen a pocakomban...
2009. jan. 13. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja,igaz én már a második babámmal vagyok terhes,és már a 12.hét után megmozdult a picuri.Legyél szemfüles és ha minél többször előfordul és minél intenzívebben ,akkor lehet,hogy nagyon ügyes vagy és az átlagosnál hamarabb észrevetted.Különben a gyomorműködést nem lehet összetéveszteni ezzel a dologgal,legalábbis szerintem.
2009. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van, aki azt mondja, hogy ekkor már érzi. Meglehet. Viszont szerintem te még nem a babód érzed. vagyis legalábbis nem köldök magasságában. A méh fundusa még nem érte el a köldök magasságát. Az úgy a 20. hét környékén van. Szóval ha érzed is ilyen korán, akkor a köldököd alatt érezheted. Én úgy 2-3 hetes vagyok benne biztos, hogy a babóm érzem. :)

Hamarosan te is biztos lehetsz benne. Kis türelem! Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért mert a köldök magasságában érzi nem jelenti azt, hogy az ott van... Oda is felsugározhat, ha a pici felfelé kalimpál...

Nekem is volt, hogy azt hittem gyomorszájon rúgott pedig oda nem érhet el, mégis ott éreztem intenzíven, és ülés közben egy alulról felfelé gyomorszájonrúgást nem lehet nagyon keverni mással...

2009. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!