Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet járni moziba a 24. héttől?

Lehet járni moziba a 24. héttől?

Figyelt kérdés
Azért írtam a 24. hetet, mert kb. onnantól hallanak a babák állítólag. És kíváncsi vagyok, hogy mennyire ártalmas ez neki vagy rossz érzés? Múltkor a szonográfus mondta, hogy a helyemben kihagyná a mozizást a terhesség végéig, mert a baba a víz miatt sokkal jobban hall mindent odabent és neki ez ijesztő lehet. Olyan 24. hétig jártam rendszeresen moziba, utána valahogy nem volt időm, most a 3. trimeszterben vagyok és nem tudom, menjek vagy ne. Vélemények? Ki, mit gondol? Annyira hangos a mozi azért.
2010. nov. 20. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne mehetnél?

Ne legyél már buta :S

2010. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Akkor házi-mozizzál.

Én örülök, ha egy évben 1x eljutok egy jó filmre...

2010. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Biztos máshogy hallják odabent a dolgokat.Mi 7 hó körül csináltuk a 2 szobánkat,ha ment a dekopír fűrész majd szétrúgott a fiam.Mai napig sírni kezd,ha meghallja a hangját.
2010. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kedves első! Egyetemi végzettséggel nem hinném, hogy buta lennék. Akkor a szonográfus is buta, mert azt javasolta, hogy ne menjek, mert a babának ez hangos.

Nem azt kértem a kérdésemben, hogy engem minősíts szerintem.

2010. nov. 20. 16:10
 5/22 A kérdező kommentje:

A házimozi unalmas:) Ezt csináljuk minden hétvégén.

Amúgy észrevettem, hogyha valaki vagy valami nagyon hangos sokáig mellettem, akkor szintén rugdos a babám... És, amint csend lesz, megnyugszik. Úgyhogy, szerintem van azért összefüggés. Talán nem javasolt hülyeséget a szonográfus...

2010. nov. 20. 16:12
 6/22 A kérdező kommentje:
És a fűrészről jutott eszembe, pont a múlthéten a férjem fúrt itt a szobámba valamit, csak pár percig tartott, de én közvetlen mellette ültem, addig nem mozgott a babám, de amint elkezdett fúrni a férjem, elkezdett nagyon rugdosni, nemcsak a hasam mozgott, hanem az egész testem.
2010. nov. 20. 16:15
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Én voltam moziban 7-8 hónaposan. Animációs film volt, nem voltak benne nagyon hangos jelenetek.

Amúgy a mellettünk lévő lakást épp a terhességem alatt újították fel - fűrészelés, faragás, kaparás, dübörgés - volt ott minden. S a picim sokszor megijed, ha hasonló hangot hall. Szerintem ez azért is van, mert engem is rettentően idegesített az egész napos zaj. Viszont szerintem, amit te élvezel, azt lehet, hogy ő is.

Én egy lövöldözős akciófilmre nem hiszem, hogy beülnék.

2010. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
27 hetes vagyok és az enyém nem reagál hangos zajokra soha, pedig párommal is elég hangosan beszélünk (nem veszekszünk, ez az alap nálunk)
2010. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Most menj moziba mert aztán már nem fogsz tudni nagyon....

A babának nem lesz semmi baja. A város is forgalmas és zajos meg sok más hely mégis jár az ember mindenfelé, gondolom Te sem ülsz otthon.

Egyébként ha beleteszed a fejed a strandon egy medencébe Te is csak átszűrődő hangokat hallasz. Pont hogy a baba nem hall semmit olyan hangosan....Csak gondold végig józan paraszti ésszel...

2010. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, hogy miért kell hülyeségekkel riogatni a kismamákat? Már elnézést, de az a szonográfus tényleg nem normális...


Szerintem menjetek nyugodtan moziba, ha nem jó a babának, azt úgyis érezni fogod! Amúgy én a 34. héten járok, és a babámat egyáltalán nem zavarják a zajok, sőt... Tegnap pl. igencsak hangosan beszélgettek mellettem, és még a tv is hangosan szólt, ő pedig békésen szundikált. :-)


És az is igaz, hogy ha te jól érzed magad, az neki is jó, illeve, ha neked vmi nem jó, akkor az felzaklathatja őt is. Így lehet ez a hangokkal is, úgyhogy ne parázd túl ezt a kérdést! :-)

2010. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!