Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamáknál természet...

19 hetes kismamáknál természetes ha heti 2x megy nagy wc-re? Laevolac-szirupot hogy vagyem be most? étkezés után is meghozza a hatását? Kb mennyi idővel? Ingerem sincs! Köszike

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 26 hetesen is csak 2X megyek! És ennek is nagyon örülök! Eleinte mindent megtettem azért, hogy sűrűbb legyen, de szó szerint semmi nem segített! Csak stresszeltem magam, meg erőlködtem (ami tudvalevő nem a legoptimálisabb). Aztán ráhagytam! Most hetente 2X meg is jön az inger, na akkor futás...
2010. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nincs gond nálam?!ari vagy
2010. nov. 16. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért baj ha bent marad a széklet mert ahelyett, hogy a méreganyagok távoznának a vastagbél visszaszívja a szervezetbe, ez nem jó se a babának se neked.

Nekem ami bevált: minden reggel joghurttal indítom a napot, bele zabkorpa és lenmag és sok-sok folyadék.

2010. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én heti 2x megyek, még leavolac sziruppal és glicerines kúppal is.:) Reggel evés előtt kell meginni, én tejbe szoktam beletenni, de már sajnos kezd hozzászokni a szervezetem még az elején csak 15 ml-t ittam mára már a dupláját:( Ki kell találnom majd vmit e helyett.

Nálam a semmi más nem használt, sem a korpa, sem a szilva lekvár, hashajtó lekvár, semmi...

24h km

2010. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!