Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek természetes...

Szerintetek természetes kismamáknál?

Figyelt kérdés

Szerintetek természetes???

- Ha kb. délig egyfolytában, majd kb. 2 óránként megéhezek?

- Ha ingerültebb, érzékenyebb vagyok a csúnya szavakra?

- Ha néha pisiléskor csak csöpög?

- Ha alíg bírok nyújtózkodni?

- Ha nehezen bírom a koránkelést?

- Ha 13 hetesen még mindig hányok?


2011. jan. 26. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos mind normális.

Nekem a 16. hétig volt hányingerem, sokszor hánytam is.

A fáradékonyságom kb a 20. héten múlt el, azóta viszont buzog bennem az energia.

A pisilés csak rosszabb lesz. MAjd a szülés után helyrerázódik a dolog, viszont sok esetben addig nem is az inger miatt kell pisilned, hanem mert a baba megnyomja, vagy a méhed pont ott van...


A nyújtózkodás miért nem megy?


Az első trimeszter végét nem szabad napra pontosan értelmezni, ne aggódj. :)

Jó egészséget kívánok!


39 hetes km.

2011. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos igen, amiket felsoroltál nekem is mind voltak.

A nyújtózás miért nem megy? Begörcsöl a lábad?

Majd a 12. hét után szép lassan elkezdenek elmúlni.

32 hetes

2011. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a felsoroltak közül egyedül a néha csöpögő vizelet a nem normális, igyál rendszeresen,1 pohár vizet,teát,üdítőt.. óránként.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!

2011. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a gyakori, keves vizeles lehet egy hugyuti fertozes is....de adja Isten hogy ne az legyen...de ha az is lenne nem nagy dolog..rengeteg terhes nonel elofordul.Egy kis gyogyszer es kesz.Nalam igy volt, de amugy lehet, hogy semmi koze hozza
2011. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! én még csak a 10 hétben vagyok, de a fent említett dolgok (kivéve a hányást) minden meg van! Én még pluszban nem tudok háton feküdni, mert annyira fáj a derekam és a csípőm! De ez mind meg van!


Hiába eszem meg reggel 3 szendvicset, kb 1 óra és megint éhes vagyok, igaz ilyenkor inkább iszom! Amiből az következik, hogy még többet járok pisilni!


A korán kelést ne is mond! Reggel fél 7re járok dolgozni, és alig tudok kimászni az ágyból és mikor haza érek, már bújok is be, és legalább 1 órát ha nem is alszom de fekszem és kb fél 8kor már alszom is!


Nyugodj meg, ez normális!

2011. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap óta görcsölgetek is. Ez is lehet normális?

A pisilés rosszabb lesz? Nyújtózkodáskor úgy érzem, mintha meghúzódna minden. Pl.-ul teregetéskor szörnyű. Nem a lábamnál, hanem az egész hasamnál érzem.

A vizeletemmel sajnos volt már gond terhességem alatt, de az más volt. (Aktil Duo és 2x6db kúpot elhasználtam). Kellemetlen és szinte fájdalmas és viszketett. Ez máshogy kellemetlen, nem fáj, nem viszket és sokszor, ha alul felemelem a méhem már könnyebb is és nappal nincsen ilyen bajom, csak felkelés után, szóval nem rendszeres. Nálam sajnos akkor jött elő, miután együtt voltam párommal, ezért meg is mondtam Neki, amíg nem megy el urológushoz nincsen együttlét. Ő makacs, nem megy, nekem hiányzik, Neki is biztos, de ez van.

Nagyon szerencsés vagy, ha nincsen hányás. Én kiszáradás miatt már kórházban is voltam 5 napot. Én ha nem eszek időben, amikor éhes vagyok baj van, mert sajnos az éhség és a rosszulét kezdete együtt vannak.

Boldog babavárást és egészséges kisbabákat kívánok Nektek is!

2011. jan. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!