Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudom feldolgozni?...

Mikor tudom feldolgozni? Nemrég volt Missed ab műtétem.

Figyelt kérdés

9 hetes voltam, és szörnyen fáj! Egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta. Nem tudom az okokat (mint ahogy senki sem) és így nagyon nehéz túl lépnem rajta!

A műtét nem fájt, de azóta is mindenki csak a testemmel van elfoglalva :( Nem fáj a hasad? Mikor kell kontrollra menni? stb... (szerintem nem merik felhozni a témát)

A férjem persze mellettem van. Kisírta magát és mivel látja, hogy nekem fáj, így nem emlegeti.

Mindenki azt mondja, hogy erősnek kell lennem, mert van már gyerekem és, hogy milyen "szerencsés" vagyok, mert nem első terhesség volt, lehet, hogy beteg lett volna, inkább most mint később...én ezeket tudom és megértem. Így erős vagyok...kifelé, de belül megőrülök!

"Otthagytam" a babámat a kórházban :(

Gondoltam rá, hogy írok Neki egy levelet és a terhességi tesztekkel együtt "eltemetem" de félek, hogy ezért is furán néznének rám...

Segítsetek, Ti hogyan dolgoztátok fel?

Újabb terhességre gondolni sem bírok (most még)


2010. nov. 13. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami történt!! :(((

Én sajnos egymás után 2x is átéltem a missed-et és ez a szó egy életre a lelkembe ivódott! 9 hetes voltam mind a kétszer.

Az első borzasztó volt lelkileg,alig bírtam felállni a padlóról,de eltelt 2-3 hónap és ahogy jöhetett a próbálkozás egyre bártabb lettem és céltudatos!

Sikerült is 1 év után a következő,de annak is rossz vége lett! Itt "csak" üres volt a petezsák és ez nem is viselt meg annyira mint az elsőnél a baba elvesztése! :((

Akkor gyújtottam egy mécsest mikot hazajöttem a kórházból!Akármikor felnézek az égre mindig eszembe jut Ő de el kell engedni és továbblépni!!!

Amíg élek,remélek!!!!!!!!

2010. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia, remélem már picit jobban vagy. Azért írok újra, h elmeséljem, férjemmel és fiammal kimentünk a temetőbe és gyújtottunk a közös sírnál egy gyertyát meg nem született kislányunk emlékére. És sírva elbúcsúztunk Tőle. Azóta h megállt a Pici szíve, sokat beszéltünk Róla, és ez segít, elneveztük Őt, és próbáljuk elengedni, ami nekem sokkal nehezebb, de úgy érzem, menni fog, bár elfejelteni sosem fogom, nem is akarom. Hagyj időt és teret a gyásznak, nekünk segít.

És kívánom Nektek a legjobbakat!!!

(10.18as voltam)

2010. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

A héten volt missed ab műtétem. Első terhességem volt. Nekem sokat segítenek a közeli barátok, a család.Akivel lehet, meg kell osztani a fájdalmat.

Hitegetem magam, hogy nem volt életképes a baba.

Én úgy engedtem el, hogy "odaadtam" apósomnak - egy éve halt meg szívrohamban 56 évesen. Mégiscsak lett unokája... Most már ő vigyáz rá.

Nekem így könnyebb.

2011. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!