Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra vagyok kiírva....

Márciusra vagyok kiírva. Miben hozzam haza a babámat, mi mindent kell ráadni a pelenka felé?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kombidressz,egy rugi, és egy overál+ kissapka, de időfüggő is. Gondolom autóval mentek haza, akkor nem érdemes túlöltöztetni,meg egy kispléd rá amivel betakarjátok, mig kiértek az autóhoz.
2009. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is márciusban vagy április legelején szülünk.Én ráadok egy hosszúújjú bodyt,zoknit,egy plüss kapucnis rugdalózót,kapucni alá egy kissapkát.És plusz az egész gyerek egy olyan plüssakaróban lesz ami pattentos és kis pólya szerűvé alakítható.Mózesban hozzuk haza ami a babakocsihoz van.A kocsi meg melegen lesz tartva.Ennyi azthiszem.Könnyű szülést kívánok nektek.

28+2heted kismami

2009. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akkor már nem kell az overáll, szerintem akkor már nem lesz olyan hideg, felesleges megvenni előre.

Body + rugi + sapi + vastagabb bélelt rugi + bélelt kardigán. Ha hűvösebb van, tekerd be takaróba.

Ha meg mégis hideg lesz még március-áprilisban, még mindig ráértek akkor venni neki overállt, de 1-2 hétig úgyse fogod még kivinni.

Üdv

2009. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én màrcius elejére vagyok kiirva,és ezt adom majd rà:

Hosszu ujju body,zokni,hosszu ujju rugi.

sapka és overàll.

De overàll helyett lehet egy vastagabb takaro is!

2009. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!