Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 5 hetesen...

Lehetséges, hogy 5 hetesen nem látszik semmi az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam dokinák,aki megvizsgált és azt mondta vannak gyanujelek.Érez valamit,de biztos csak az ultrahang.A mellem is megvizsgálta,azt mondta mirigyes.Ez nagyon arra utal,hogy baba van a dologban.Viszont ma voltam ultrahangon,és nem láttak semmit.Méhnyálkahártyám 12 mm.Nem bíztattak,de 2 hét mulva control.Bízhatok még?
2010. nov. 10. 13:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szerdán letelik a két hét.Már nagyon izgulok.Egyébként tegnap kellett volna megjönnie,de semmi.A mellem továbbra is fáj,és annyira megvan duzzadva,hogy lassan nagyobb melltartót kell vennem.Szerintetek?Szerdán örülhetek?

2010. nov. 22. 13:33
 12/21 anonim ***** válasza:

én a melleid nagyobbodása miatt azt mondom hogy: IGEN!

örülni fogsz. én már 2x szültem, de előtte soha nem nagyobbodott meg a mellem, mikor nem voltam terhes. :)

majd írd meg. sok sikert.

2010. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

16:01 vagyok!Ennél a terhességemnél a szagérzékenység mellett a melleim szinte azonnal nőni kezdtek.

Nagyon drukkolok, majd írd meg, hogy mi van.

(Szerintem baba van:)

2010. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt, tegnap kellett megjönnie?

Az hogy létezik?

2010. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tehát már a 2. mensid marad ki? Én sem értem. De nekem sem láttak 5 hetesen csak vastag nyálkahártyát. de elküldött vérvételre a doki és a HCG-m elég magas volt, aztán 1 hét múlva már szépen látszódott!

Szerintem babás vagy, nyugi!

2010. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem, nem a második mensije marad ki, hanem az első, ugye? Nagyon korán mentél dokihoz.... ezért mondják, h várd meg a 6. hetet... de baba lesz a dologban
2010. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 hetesen egy 5x6mm-es petezsákot látott az orvos!Holnap nálunk is letelik a 2 hét és remélem már szívhangot is hallunk!

Szerintem nálad is ott van a baba!Nyugi minden rendben lesz!

2010. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én drukkolok!!!
2010. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is tegnap kellett volna megjönnie, és a vasárnapi tesztem negatív. Kaptam progeszteront, lehet, hogy csak e miatt nem jön meg??

Amúgy tesztet csináltál, kérdező?? Az pozitív lett?? Szerintem, ha tegnap kellett volna megjönnie, akkor ma kezdted még csak az 5. hetet, és ezért nem láttak még semmit. Gondolj bele, a magzat igazából még csak két hetes!! Nyugi!! Én is várom még, hátha továbbra sem jön meg, és végre pozitív lesz három év után! Szorítok!!! Majd írj, hogy mi alakul!!

2010. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
na mi újság??????
2010. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!