Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 5 hetesen...

Lehetséges, hogy 5 hetesen nem látszik semmi az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam dokinák,aki megvizsgált és azt mondta vannak gyanujelek.Érez valamit,de biztos csak az ultrahang.A mellem is megvizsgálta,azt mondta mirigyes.Ez nagyon arra utal,hogy baba van a dologban.Viszont ma voltam ultrahangon,és nem láttak semmit.Méhnyálkahártyám 12 mm.Nem bíztattak,de 2 hét mulva control.Bízhatok még?
2010. nov. 10. 13:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak később fogant?


Ha később is jelentős lemaradás lesz akkor nem marad meg a baba.

2010. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanezeket mondta az orvosom 4 hetesen. 5 hetesen pedig már 12 mm-es volt a petezsák 2,6 mm-es szikhólyaggal.

Szerintem később fogant a babád.

2010. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Akkor lehetséges, ha nem vagy még 5 hetes, amúgy látszódik ilyenkor már a petezsák.

A teszted pozitív?

2010. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia!

5 hetesen nekem sem látszott! :( De 2 hét múlva ott volt a kis manóm!!! :)

2010. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lesz,de Utolsó válaszoló,Neked mit írtak a papírodra "5 hetesen"??NEkem csak annyit,hogy endometrium 12 mm.Ez lehet még jó egy babához?
2010. nov. 10. 14:02
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se láttak semmit 5 hetesen.2 héttel később vert a szíve:)
2010. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
14:00-ás vagyok. Nekem semmit nem írtak papírra, csak jól rámijesztett a doki, elküldött laborvizsgálatra és azt mondta, vagy pici még a baba és nem látszik, vagy méhenkívüli, vagy elment... Természetesen az első volt! Aztán kis óriás bébire nőtte magát!
2010. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!6+5 naposan életjelenség nem egyértelmű- volt a papíromon, egy hét múlva gyönyörű, egyértelmű szívműködés!

Később fogant, vagy keresgélte a helyét a méhen belül-ott lesz Ő, higgy benne!

Szorítok!

2010. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Küöszönöm mindenkinek%Aranyosak vagytok,hogy bíztattok!
2010. nov. 11. 09:59
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

4-5 hetesen ez volt a hüvelyi UH-om eredménye:

Rendesnél alig nagyobb uterus, benne megvastagodott nyálkahártya. Grav. nem ábrázolódik. Ováriumok eltérés nélkül. A douglasban minimális folyadék látható.


Tíz nap múlva mentem vissza, annak az eredménye:

Szabályos IU. petezsák látható, benne magzat nem ábrázolódik. Gest. gyűrű sejthető.

Vélemény:Korai grav.

A douglasban folyadék nincs.


Azóta már azt is tudjuk, hogy kislány lesz, és márciusban érkezik.

2010. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!