Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, és...

5 hetes terhes vagyok, és darabos a hüvely váladékom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Lehet gyulladás, majd ő megmondja.
2009. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Elvileg 2 hét múlva megyek az orvosomhoz, rá ér ez addíg? Ha a baba jóllétét nem befolyásolja, akkor nem tenném előbbre a vizsgálat időpontját. Azonban ha baja származhat az esetleges gyulladásból, fertőzésből, természetesen azonnal mennék.
2009. jan. 9. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fehér, darabos cuccról van szó, az gomba lesz. Ne halogasd az orvost! Kérj új időpontot, szerintem!
2009. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fertőzéssel bármilyen eredetű is, az orvoshoz kell menni minél hamarabb, mert eljuthat a babához is.

Előző voltam.

2009. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, de hadd hangsúlyozzam ki, hogy lehet hogy nem jól tudom, hogy koraterhesen (első trimeszter) esetleg vetélést okozhat egy durvább hüvelygyulladás/fertőzés. Jobb orvoshoz menni, majd ő megmondja lehet-e kezelni. Mert nekem pl. volt egy csúnya gyulladásom, 11+6voltam mikor dokinál voltam. Először Tinidazole-t írt fel, amire mondta, hogy csak egy hét várakozás után kezdhetem el szedni, meg a kúpot is, mert első trimeszterben szerinte tilos mindenfajta gyógyszer. DE nem volt a gyógyszertárban Tinidazole, az egész országban nem volt kapható az ünnepek idején/között, így felhívtam mit szedjek helyette, és mondta hogy Klion tablettát (szájon át szedhető, nem a hüvelytabletta) és azt viszont már aznap azonnal el kellett kezdenem szedni, ez vizsgálat után vagy 3 nappal volt. Tehát gyógyszertől is függhet.
2009. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!