Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok a hüvely váladékom?

Sok a hüvely váladékom?

Figyelt kérdés

Észre vettem,hogy sok a hüvely váladékom,de mindig is amióta eszemet tudom,hogy volt,de volt olyan eset,hogy az átlagnál jóval több, minden ok nélkül...szagra semmi,szal nem kellemetlen,de azért nem is szagolgatnám:D(igaz előfordult,hogy ananász szaga voltOo)nyúlós átlátszó,de volt,hogy volt benne kicsit sűrűbb fehér rész,de semmi olyan nem volt,amitől azt hihetném,hogy fertőzés...de még is csak aggaszt,hogy normális-e?

Nőgyógyásztól rettegek,szóval oda el nem mennék semmi pénzértO_O

16/L

(Nemi életet pedig nem élek)

Köszönöm a normális válaszokat!


2011. júl. 12. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hüvelyváladék attól függ a ciklusod melyik részén vagy. Ha nem büdös, nem sárga, nem darabos, akkor nincsen semmi baj :)
2011. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt mindig is. Szerintem ez alkatfüggő. Bár nekem elég magas a tesztoszteronszintem, lehet ezzel is összefüggésben van.
2011. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval,lehet nekem is problémám a tesztoszteronnal, utolsó válaszoló?Erre értetted?

Mert hát sajnos amúgy is meggyűlik a bajom a szőrrel,nem szeretném,hogy még emiatt is legyen valami más bajom...

2011. júl. 12. 20:05
 4/11 anonim válasza:
100%
Amikor nyúlós és átlátszó, akkor van peteérésed.
2011. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm a felvilágosítást:)
2011. júl. 12. 20:14
 6/11 anonim válasza:
100%

Peteérés előtt pedig kicsit vizesebb jellegű, valakinek utána is.

Egyébként nincs mit! :)

2011. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem,akkor semmi probléma:)Hálás vagyok:)
2011. júl. 12. 20:20
 8/11 anonim válasza:
Örülök, ha segítettem! :)
2011. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mindig ilyen volt, valószínűleg normális. A nőgyógyásztól meg ne rettegj, nincs mitől félned. És előbb-utóbb nem úszod meg. Ez van. Egy nő életében kétféle orvossal biztosan találkozik: fogorvossal és nőgyógyásszal. Előbbit én jobban utálom. 28L
2011. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom,majd muszáj lesz:/

De addig nem szeretnék míg nemi életet se élek és nincs problémám:)

2011. júl. 12. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!