Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinék változik a hüvely...

Mindenkinék változik a hüvely váladéka? Már majdnem másfél éve próbálkozunk a babával. A hőmet szoktam nézni az alapján van pé-sem. Viszon nekem nincs olyan nyúlós váladékom mint amilyet szoktam olvasni.

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez a probléma??Régebben amikor még nem szedtem fogamzásgátlót akkor még volt,mióta abba hagytam ez nem tért vissza.Lehet hogy nincs is pé-sem?szerintetek van valaki ilyen helyzetben?
2008. nov. 6. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem lenni kell nyúlós váladéknak, ez jelzi a peteérést. Voltál már orvosnál? Másfél év után én már elmennék. Ő meg is tudná mondani, hogy van-e peteérésed.
2008. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek van tojásfehérje szerűje peteéréskor, van akinek krémes!!!

Én azt tanácsolom, ha nem sajnálod a pénzt vegyél egy ovulációs tesztet és figyeld hogy van e Lh csúcsod, és mellé mérni kell tovább a hődet így látod hogy ha volt is peteérésed és fennmarad a hő az Lh teszt is pozitív akkor tutira volt peteérésed!

2008. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam kb 2 hónapja,most gyógyszert szedek(duphastont),de akkor nem említettem neki,csak már mindenen agyalok...
2008. nov. 6. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!