Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy én gondolkodom sokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az első terhességemnél bevéreztem többször is. Most a másodikat várom, még nem voltunk dokinál, majd a héten. De ahányszor wc-re megyek, szinte nagyítóval nézem a bugyit, hogy nincs-e folt. Ha épp nem fáj a mellem (mert nem ér hozzá semmi), akkor megint aggódok. Pedig már most látványosan nőttek. Ha nincs hányingerem, megint aggódok.

Ha nehezen megy a nagydolog a wc-n, akkor megint aggódok, hogy nehogy baja legyen. Ha fel kell emelni a gyerkőcöt... igen, megint aggódok. Mondjuk 20 kiló.


2010. nov. 7. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:)én ugyan igy vagyok..de azért nem mindig..aggódsz te is...

Jó tanács?Nincs...csak ,hogy megteszünk mindent a babánk egészsége és biztonsága érdekében..ezt Ő érzi és velünk marad,mert annyira szeretnénk a szülei lenni:)

2010. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális, inkább az lenne a baj, ha nem foglalkoznál vele egyáltalán és semmi aggódás nem lenne benned. Mondjuk azért a 20 kilós gyereket nem kéne emelgetni ha nem muszáj... Az első terhességemnél a 7. hét után erőteljes vérzésem volt, rohanás az ügyeletre, hála a jó égnek semmi gond nem volt. A 9 hónapot úgy csináltam végig, hogy akárhányszor wc-re mentem és húztam le a bugyim, erősen vert a szívem és csak akkor nyugodtam meg, amikor láttam, hogy nincs semmi.
2010. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aha, valahogy így vagyok én is.

A gyerekkel nem egyszerű, néha fel kell tenni ide-oda, de próbálom kikerülni. Lefogom a széket, hogy felmásszon, meg ilyenek. Csak néha még reflexből úgy felkapnám. És néha igényelné is.

2010. nov. 7. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is áprilisba volt egy 7hetes terhességem és sajnos elvetéltem azóta hál istennek újból babás vagyok és wc én mindig a bugyimat meg a papírt nézem nincs-e valami rajta 18km. és két szép gyermek édes anyja.
2010. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok en is! :) Elso terhessegem, holnap leszek 8 hetes, es mindennel jobban szeretnem ezt a babat, annal is inkabb, mert a parom joval idosebb nalam, es az elozo hazassagabol nem lehetett gyereke.
2010. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor rajtad is lehet nyomás. Olyan nehéz ez az egész ügy. Tök várod a terhességet, hogy milyen jó lesz, de az állandó aggodalom elrontja. Láttátok a szex és N.Y mozi filmet? Abban van, hogy az egyik csaj végre terhes lesz, előtte már adoptáltak, mert úgy volt hogy nem lehet saját. És mikor terhes lesz, mindenről lemond, nem fut többet, stb, mert annyira fél. MIkor láttam, elhatároztam, hogy most nem lesz így, nem fogok végig félni, de úgy látszik nem jön be... :)
2010. nov. 8. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. :) Nemreg belegondoltam: akkor most mikor lehet megnyugodni? Azt hiszem innentol kezdve mindig lesz min aggodni. Vagyis lenne.... ugyhogy en inkabb hatradolok es probalok megnyugodni. :)
2010. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem, csak én vagyok ilyen paragép!:)

Pénteken volt a 20 hetes uh-om, az afp is rendben a baba is jól van, mégis folyton aggódom. Nekem első gyerek lesz, 8 éve várok erre a babára. Minden wc-zéskor bugyi ellenőrzés, pocak simi, hogy kiprovokáljam a mocorgását. Remélem, mire meglesz a baba, nem bolondulok meg az aggódástól.:)

2010. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!