Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismami vagyok....

13 hetes kismami vagyok. Sokat gondolkodom a szülésről. Normális ez?

Figyelt kérdés

és mire gondoltok???


nekem mindig aztjár a fejemben hogy egyrész nagyon várom,másrészt pedig félek !de alig várom azt az izgalmas utolso hetet ,de másrészt pedig kiis akaro élvezni a terhességet. hisz olysokat vártam rá!


2008. okt. 18. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én az első időben rá sem gondoltam a szülésre,kiélveztem a terhességem minden pillanatát. Aztán ahogy közeledett a nap,úgy lettem egyre izgatottabb,és tele lettem félelemmel. Arra vártam 9hónapig hogy a kezembe tartsam,de féltem a szüléstöl. Aztán befektettek a kórházba,és ott elmúltak a félelmek. Tudtam,hogy innen már csak külön mehetünk haza,meg nagyban hozzájárult az is hogy milyen volt a szülészet,és a benne dolgozó személyzet. 2hónapos kisfiú anyukája
2008. okt. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem nincs olyan kismama aki ne félne a szüléstől.Ráérsz akkor ezen izgulni amikor eljön az ídő.Addig élvezd ki a terhességed minden pillanatát.

2008. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. :)

Én 26 hete vagyok, egyszerre várom, hogy végre a karomban tarthassam, ugyankkor félek is tőle, nehogy akkor baj legyen, valamit rosszul csináljak, nem fogom bírni a fájdalmat, stb. ...

Épp a napokban olvastam, hogy természetes dolog, hogy fél a kismama.

Szóval nyugi. :)

2008. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én is egyre többet gondolok rá, pedig az elején nem foglakoztam vele.

Tegnap voltunk szülőszoba látogatáson, amikor beléptünk és meghallottam a hangokat azt gondoltam hátra arc, de szerencsére ott maradtam. Kicsit megnyugtatott, hogy láttam, és elmondták mi, hogy lesz. Mindig arra gondolok ha több millió anyának sikerült, nekünk is fog. Az elején még a vérvételtől is féltem, most pedig úgy megyek már mintha haza mennék!

De Te még csak élvezd a babavárást, mert gyönyörű dolog az biztos!

Boldog babavárást: 31 hetes kismama :-)

2008. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!