Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ahogy gondolkodom?

Normális ahogy gondolkodom?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok. Nagyon örülök a babámnak, és tényleg nagyon szeretem, mégis néha azon kapom magam, hogy olyanokat gondolok, hogy vége annak, hogy azt csinálok, amit szeretnék, akkor alszom, akkor kelek, akkor megyek bulizni, és megijedek. Aztán lelkiismeret furdalásom van, hiszen én akartam a babát, és most is akarom. Mással is van ez így?
2008. aug. 7. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 hetes vagyok. Szerintem mindenki így gondolja, ahogy te, max nem mondja ki. Hiszen feladunk egy csomó mindent a babáért cserébe. Valamit valamiért. Nekem is hiányoznak a bulik, de akkor arra gondolok, hogy majd ha nagyobbacska lesz a baba, úgyis lehet menni. Bár valószínű, akkor már nem lesz kedvem :)

Ez az élet rendje! Ezektől a gondolatoktól még jó anyák leszünk :)

Minden jót!!

2008. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Nekem is jutottak ilyenek eszembe annak idején. Ez mind azért van szerintem mert így készülsz fel lelkiekben az anyaságra meg mindenre. Igen lehet hogy kicsit tervezettebb kell hogy legyen az életed, de amikor a pici majd rád mosolyog és látod ahogy fejlődik eszedbe sem fog jutni ilyen, vagy ha mégis azonnal elfelejted egy pillanat alatt.

Ha meg lesz esetleg segítséged, nagymama stb. akkor meg még könnyebb dolgod lesz. Nekem nem volt.

Alkalomadtán tud a kicsire vigyázni és akkor ti is el tudtok valahova menni a pároddal kettesben.

Kicsit tervezni kell mindent, meg kötöttebb az ember élete, de amit egy gyermek ad, megéri mindez.

Aztán meg olyan hamar felnő a gyermek, hogy észre sem veszed. Utána meg majd de jó lenne ha itthon lenne egy kicsit.

Meg még annyit szeretnék hozzátenni, hogy igazán szerintem csak akkor fogja fel egy nő, hogy mi is vár rá mikor a pocijában van a baba. Addig is el tudja képzelni, de igazán csak akkor tudja felfogni, szerintem.

2008. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős vagy de az boztos, hogy minden kornak megvannak a sajátosságai. Én 30 éves vagyok, egész életemben pörögtem-forogtam, nyüzsögtem, barátnőztem, most pedig úgy érzem elérkezett az az idő amikor ezek a dolgok már nem töltik ki az életemet. És ez így helyes. Ha körbenézel, a környezetedben nem nagyon van 30-35 évesen diszkóba meg szórakozóhelyere járó ismerősöd-persze kivétel erősíti a szabályt. Az, hogy gyermeket szülsz csak az első pár évben jelent más életet, utána ugyanúgy el tudsz majd menni erre-arra, tárasásgi életet élni, csak akkorra már szerintem ez a dolog is meg fog változni, mások lesznek az igényeid! Szóval nyugi, az aggodalmad normális, csak felesleges!:)
2008. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális dolog. Pláne a fiataloknál. Én 9 hónapig végig azon agyaltam, hogy na többet én már nem alszom ennyit, meg satöbbi. Aztán amióta szültem, sokszor azon kapom magam, hogy szombaton eszembe jut, hogy na, minenki bulizik, fene a pofájukat, én meg nem. De ez teljesen normális dolog. Amúgy azért bulizni el lehet néha néha lógni, ha van egy nagyi, vagy egy megértő és empatikus férj :) Én is szoktam néha.


9 hónapos kisfiú anyukája

2008. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért megnyugtató, hogy nem csak én érzek így. Nagyon várom a babát és biztos ha megszületik ő lesz a legfontosabb. Persze szerencsére van nagymama, akire majd számíthatok, csak néha olyan hihetetlen, és kicsit ijesztő is, hogy nemsokára anya leszek, és felelős egy életért. Mindenkinek boldog babavárást, vagy boldog babázást!
2008. aug. 7. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez teljesen normális dolog az lenne a nem normális ha nem így lenne.Mert akkor nem gondolnád át ennek az egésznek a súlyát.Nincs ezzel semmi baj ne aggódj.
2008. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!