Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte először...

Ki mikor érezte először mozogni a picikéjét? 🥰

Figyelt kérdés

Sziasztok,15 hetes leszek 2 nap múlva az uh szerint,van hogy érzek néha ilyen picike mozgásokat vagyis inkább a ,,tikkelésre,, hasonlít 😅

Nem tudom hogy most ez a baba lehet vagy csak valami kis idegrángas vagy hogy is fogalmazzak,nem tudom 😁

Első baba és nem vagyok vékonyka 90 kg és 177 cm szóval jó husi 😌🙈

Lehet emiatt nem érzem még?

Normális azt mondta a védőnőt csak mégis kíváncsi vagyok ki mikor érezte először? 🥰



tegnapelőtt 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Az már ő lesz :)


Első babával 13 hetesen már éreztem, de csak 17 hetesen lettem biztos benne, onnantól naponta többször is éreztem már.


Most szintén 13 hetesen éreztem egyszer, mivel tudom mit kell, biztos, hogy ő volt. Aztán 14 hetesen a cukorterhelés után mint valami búgócsiga úgy ficánkolt. 15 hetesen egyszer sem éreztem, 16 hetesen újra és azóta minden nap. 16+5hetes vagyok, mellső fali lepénnyel, így elég halványan érzem, inkább csak rezgésként.

tegnapelőtt 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj de jó ezt olvasni 🙏 🥰🥰

Nekem is vannak napok mikor egyáltalán nem de van hogy naponta többször is,annyira jó érzés már most pedig még nagyon kis gyengécskénk érezni🥰🙏

Imádom minden pillanatát ♥️

Szívből gratulálok neked a picike kincshez kedves válaszoló 🥰

Tudni már a nemét? 🥰

tegnapelőtt 09:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is nagyon jó érzés, alig várom, hogy jobban érezzem, első babánál sem okozott soha kellemetlenséget és éjjel is hagyott aludni a fiam. Remélem most is így lesz 😁😊


Igen 13.héttől tudjuk, hogy kislány, nézettünk trisomy xy tesztet, így ez biztos :)


Jó egészséget nektek és boldog babavárást 😊


1#

tegnapelőtt 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek mégegyszer 😍🥰
tegnapelőtt 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

22 hét

19 hét

18 hét

18 hét (Ő még bent van, 33 hetes vagyok.)

tegnapelőtt 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked 🥰♥️
tegnapelőtt 12:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Első baba 19 hetesen

Második 14 hetesen

tegnapelőtt 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elsőt 13, másodikat 15 hetesen. 😊 Simán érezheted őt.
tegnapelőtt 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De jó 😍

Köszönöm szépen a válaszokat ♥️

tegnapelőtt 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Az már ő lesz 😊😊😊

Én 16 hetesen éreztem először 🙂

tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!