Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ilyen rosszul viseli/vi...

Más is ilyen rosszul viseli/viselte a terhességet?

Figyelt kérdés

Igazából még nagyon az elején vagyok, 6 hetes. De folyamatosan fáj a méhem és feszít. Iszonyatosan fáradt vagyok, rossz a közérzetem és gyakran van hányingerem is. Arról már nem is beszélve, hogy mindenen tudok sírni.

Lesz ez még jobb vagy így kell végig szenvednem a 9 hónapot? :(


tegnap 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet előre tudni. Nekem az eleje nehéz volt, meg a vége is. A második trimeszter volt a legjobb, legkönnyebb. Nálad is változhat még.
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában a 2. Trimeszterre könnyebb lesz. Nekem az 1. Trimeszter borzasztó volt, a 2. meg nagyon energikus voltam, a hasam se zavart semmiben, aztán a legvégén lett kényelmetlen újra.

Persze egyedi lehet mindenkinél.

tegnap 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10. Hétig volt ilyen, állandó hányinger, gyengesék, fáradtság, hasfeszülés stb. Utána fokozatosan javult. Azóta ez a rész rendben viszont már 14. Héten volt 4 napos combtőfájdalmam, sántikálhattam és a szemem majd kijött úgy fájt. Első babával második trimesztertől semmi bajom nem volt egészen 30.hétig. utána mindig jött valami új xD.


És még összetehetem a két kezem, hogy egyszer sem hánytam. Szerintem azoknak a legrosszabb akik hetekig 0-24-ben hánynak.


Kitartás.

tegnap 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Holnap leszek 19 hetes és még mindig minden bajom van:


-hányinger

-étvágytalanság

-fáradékonyság

-nekem is görcsöl a méhem, de erre jó a Magnosolv

-ingerlékenyebb vagyok, sok minden idegesít

-orrdugulás


Valahogy nem látom a fényt az alagút végén:(

Van akinél csak az első trimeszter ilyen cudar, és van akit végigkísér..

tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még nem a gáz kategória. A fáradság normális, hiszen a baba minden létfontosságú szerve kifejlődik a 12. hétre.

A görcsökre feszítésre nagyon jó a velfem vitamin vagy más magnézium tartalmú, érdemes már most szedni.

A hányinger meg megint normális, megkell találni mi jó rá. Nekem a hideg cola és a jéghideg citromos szentkirályi víz sokat használt.

Van aki állandóan hány, na az a szívás de arra meg írnak gyógyszert.

Van aki a 2. trimeszterre esküszik mennyivel jobb. Annyiban tényleg, hogy elmúlik a hányinger. Viszont nálam ez a kegyetlen meleg nyár miatt még rosszabb volt még klimával is.

A 3. trimeszterben vagyok most sokkal jobb mert normális az idő. De mindennek meg van a nehézsége. Túl kell élni, alkalmazkodni, nem elhagyni magunkat. Most a sok pisilés, a baba súlya, a nagy pocak a nehéz.

Én mindig arra gondoltam, hogy azért szerencsém is van. Nem vagyok eltiltva a szextől, a munkától. Nem vagyok fekvésre ítélve, nem vérzek.

Azért aki 9 hónapot végig fekszik, csoda hogy ép ésszel kibírja.

Szóval gondolj a pozitívumokra is.

tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valakinek jobb lesz, valakinek rosszabb. 20. Hétig hánytam, utána azt hiszem a 24. Hétig egész jól voltam, majd jött majdnem minden tünet. Szörnyű terhességem volt, utáltam minden percét, de a baba miatt megérte.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!