Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta rálóg a méhszájra?

Placenta rálóg a méhszájra?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál 9 hetes vagyok kereken és azt mondta, hogy a méhlepény fedi a méhszájat. Milyen komplikációk lehetnek ebből? Volt már valakinek ilyen?
tegnap 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
9 hetesen ez irreleváns.
tegnap 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt.

A 21.hetre felhuzodott

tegnap 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14 hetesen verzessel bekerultem a korhazba.. azt mondtak ralog a mehszajra a lepeny.. 2 nap mulva egy masik doki amikor megvizsgalt kiderult hogy ellett merve..
tegnap 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég sokáig nézte a doki. Nem is merte biztosra mondani, hogy minden rendben van.
tegnap 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
9 hetesen placenta sincs, csak chorion...
tegnap 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a méhszájat teljesen fedte, de ezt még nem látták, mikor a 8. héten megállapították a terhességet. 12. heti genetikai ultrahangon mondták, hogy rossz helyen van.

Ha neked nem megy feljebb akkor fix császár és a terhesség alatt veszélyeztetett vagy. Nem lehet emelni, hajolni, házastársi életet élni stb. Van amikor kórház is játszik és szigorú ágynyugalom. Nekem ezek voltak.

tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Itt van az ambuláns lap egyébként. Én is úgy gondoltam, hogy ilyenkor még olyan pici, biztos nem okoz olyan nagy gondot.

[link]

tegnap 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kétszer ilyen kora terhességnél rajta volt, úgy rémlik, hogy a 18. hétre mindegyik átvándorolt tökéletes pozícióba. Ha jól tudom, ahogy nő, úgy helyezkedik általában jó helyre. Ezen nem aggódnék.
ma 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!