Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttatok már 50 év feletti...

Láttatok már 50 év feletti nőt aki terhes volt?

Figyelt kérdés

tegnap 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem
tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen, egyik barátnőm anyukája az egyik testvérével 45 évesen lett terhes, miután már rég meddőnek nyilvánították, a második testvérével meg 49 évesen és 50 évesen szült. A barátnőmmel 23 évesen esett teherbe, tehát nagy a korkülönbség, de úgy voltak vele a szülei, hogy mindkét gyerek egy csoda, nem mondanak le róluk. Nekem nagyon pozitív, hogy édestestvérei, tehát a szülei ennyi ideig együtt maradtak. ❤️A legkisebb gyerek is már 6 éves.
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Egy ismerősöm barátnője lett 52-53 évesen terhes, de aztán nem tartotta meg. Már felnőtt lánya, unokái voltak, nem akart annyi idősen anya lenni már.
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Donor petesejttel persze.
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#7: spontan jött össze elsőre, vagy lombik? #14 spontán terhesség?

Én 44 vagyok, és nagyon szeretnék lassan már nem védekezni, de most elkeseredtem... (40 evesen elsőre összejött, de hát mar eltelt egy kis idő).


Egyébként egyszer én is láttam, egy könyvesbolti eladó. Egészen biztosan 50 felett volt, es akarhogy néztem, tuti terhes volt. Bevallom, furcsa latvány volt, és nehezen hittem a szememnek.

tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, spontán. Nagyon egészséges életet él a hölgy, abszolút nem látszik rajta a kora egyébként. Ehhez kepest nekünk huszonévesen is kellett 3 hónap.
ma 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem kötöttek az orrodra, hogy donoros lombik volt.

50 felett a spontán egészséges terhesség közel sem olyan gyakori, mint ahogy itt írják….

ma 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jó, #18, akkor úgy volt.

Abszolút jó a viszonyom a hölggyel, azért tudom, mert mi is abban az időben terveztünk babát és sokat beszélgettünk. Mondta, hogy tart tőle, hogy már túl öreg, de az orvosa rendben találta és úgy készültek, hogy fél év sikertelenség után megkezdik a lombikot ha kell. De nem kellett, mert hamarabb terhes lett mint én.

ma 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#16


Persze, hogy spontán. Nem akartak gyereket, csak a kora miatt azt hitték, nem kell védekezni.

ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!