Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez az állapot normális terhess...

Ez az állapot normális terhesség alatt?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. 3 napja iszonyat rosszul vagyok. Napi 17 szer hányok, ha megyek valahova sirhatnékom van annyira szédülök, ha teszek 1 métert már le kell üljek vagy nem tudok tovább menni. Enni nem bírok. Vizet iszok, de az is kijön. Volt, hogy már vért hánytam. Nektek mi segített? Van egy 3 éves kisányom. Nehéz ellátnom így. B6ot szedek de nem segít+ Renniet gyomorsavra.
ma 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltál vele? Ez nekem vészes terhességi hányásnak tűnik
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vérhányással már orvoshoz kellett volna fordulni. Ez nem játék. Olvastam egyébként, hogy fel tudnak írni valami gyógyszert, ami direkt terhesség miatti hányásra való (azt hiszem vombee, vagy valami ilyesmi).
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár ilyen rosszul nem voltam, mint te de nekem 7 hetesen kezdődött mindkétszer a hányinger és a 9-10. Héten volt a legrosszabb. Az a 2 hét az valami borzalom volt. Elvileg 9. Héten tetőzik a hcg azért érzed magad ennyire ramatyul. Elvileg utána egyre jobb lesz. Nekem 11-12. Hétre már tűrhető volt de 13-14. Héten múlt el teljesen.

Hideg kóla, hideg víz, gyömbér, borsmenta tea, sajtos pogi és ropi. Általában ezek jönnek be a legtöbb embernek. Arra is figyelj, hogy az éhségtől is hányhatsz úgyhogy 1-2 falatot mindig egyél. Ha nagyon nem bírod dokival lehet elvileg felíratni valami gyógyszert.

Magneb6ból meg szedjél nyugodtan sokat.

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok azt nem láttam, hogy vért is hánytál. Mindenképpen szólj dokinak mert az tényleg nem normális.
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen az szerintem is. 2 terhességem volt, ugyan így zajlódott, de ez most valamivel rosszab. Sajnos az első baba 10 hetesen elment.
ma 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel már orvoshoz kell fordulni. Hisz ki is száradhatsz.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a nőket.

Napi 17x hány valaki, van, hogy vért is már.

Nem fordul orvoshoz, feljon gyakorira megkérdezni ez normalis-e.

Engem a férjem már cipelt is volna az orvoshoz, ha magamtól nem akartam volna menni( ami kizárt, mentem volna magamtól is)

Nem, ez nem normális. Keress fel egy orvost

ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!