Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két kiló hízás normális...

Két kiló hízás normális lassan 25hetesen nagyobb túlsúly mellett (89-91kg/173cm)?

Figyelt kérdés
Diétázom (szakember segítségével) és mozgok is mellette, sőt jövőhéten megyek dietetikushoz is, hogyha úgy van akkor remélhetőleg ő is mond valamit. Tudom hogy ennél a túlsúlynál már nagyon kell figyelni, de valahogy ez a két kiló felszaladt az elmúlt három-négy hétben... Nem is igazán értem hogyan

#terhesség #gyarapodás #túlsúlyosan
ma 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

A 25 hét alatt 2 kiló?

Mert az szerintem jó. Nyilván a babának is van valamennyi súlya stb…

Vagy 1-2 hét alatt 2 kiló?

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát összesen két kiló és olyan 3-4hét alatt jött fel, a nyolcadik héttől egészen a 21. Hétig stagnált a súlyom, a jelenlegi diéta mellett nem indult el felfelé, utána valamiért igen
ma 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mozogsz és csinálod a diétát, akkor ne emészd magad emiatt, simán lehet hogy csak vizesedsz már. Jó egészséget!
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van, sőt. Igazán a 28. Héttől kell figyelni onnantól szokott felmenni az alap kb 8kg-ból az 5 kg. Ha összesen 8kg hízással zárod a terhességet, akkor valójában nem híztál, hiszen a terhesség önmagában ennyi plusz. Ezen ne stresszelj, nem a fogyás a jelenlegi cél, hanem az egészséges táplálkozás, mozgás.
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!