Ez még normális?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok, és tegnap este nagyon görcsölt a hasam olyan hajnal kettőig. Vettem be rá 2 magne b6-ot is, de semmit sem ért. A görccsel egyidőben elkezdett fájni a derekam is. (eddig még nem fájt) Annyira fájt már a derekam, hogy sehogy nem volt kényelmes, főleg a hátamon fekve nem. Reggelre enyhült a görcs és a derékfájás is, de nem múlt el teljesen.

(Első terhességem, így nem tudom, hogy ez mennyire normális.)


Előre is köszönöm a válaszokat.



tegnap 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ennyiből nem lehet megmondani, mert nem tudjuk neked milyen szintű a fájdalomküszöböd. Valszeg, ha baj lenne, azt biztosan éreznéd a fájdalomból. Az egyik barátnőm ilyen miatt került 4 napig kórházba, vissza kellett tartani a babát. Azóta tünetmentes. Görcsölt nagyon, azért ment be a kórházba. Kisebb görcs természetes lehet, ami elviselhető. Egy 3 gyerekes anyuka
tegnap 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben vennék valami erősebb magnéziumot. És 2 magneb6 az semmi, az 2x250 mg magnézium, aminek kb 10%a szívódik fel ha magnézium-oxid az összetevő. Cseréld le magnézium biszglicinátra vagy citricire. És nyugodtan szedjél többet is belőle. Amúgy ha görcsöl még egy melegzuhanyt is megejthetsz.

De ebből tényleg nem tudni pontosan mi a baj.

tegnap 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!