Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám picit tovább titokban tartani, hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés

Többek között nagyon az elején vagyunk és félek nehogy baj legyen. Másrészt 2 hete olyannyira felpuffadok hogy simán 3 hónapos terhesnek kinézek. Mindegyik gatyám szűk, pedig nem eszek sem többet, sem puffasztót.

3.terhességem lesz.

November elején leszek túl a 12 héten de addig sem a munkahelyen, sem a családban nem akartuk elmondani de már többet kérdezték a férjemtől, hogy netán babát várok? Ő csak elviccelte meg hárított.

Hulla fáradt vagyok mindemellett ami teljesen kiül az arcomra. De ezt még egy kis sminkkel fel lehet dobni, de a kis pocakom nem nagyon tudom hova tenni. Elég vékony vagyok és így nagyon feltűnő. És nagyon nem szeretném ha a munkahelyen még kiderülne mert még van jó pár hét. Dokihoz is jövő héten megyek.

Hogyan tudnám ezt a helyzetet kezelni? Milyen tanácsot tudnátok adni?


Köszönöm szépen.


ma 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek a nagy pulcsis idők, szerintem most pont könnyű dolgod lesz :) hosszú, nagy, vastag pulcsik, (kismama)leggingsel, (kismama)pamutharisnyával, amik kényelmesek, szerintem még nagyon csinosak is, és ápolnak-eltakarnak.
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 3. baba rajtam is nagyon látszott/látszik. Bő ruhákkal lehet takarni.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedj Espumisant. Az nem szívódik fel.
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!