Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség titokban tartása?

Korai terhesség titokban tartása?

Figyelt kérdés

Lagziba megyünk 2 hét múlva.

Nem vagyok egy alkesz, de azért ilyen alkalmakon szoktunk inni a csajokkal és nem tudom mivel indokoljam, hogy nem iszok amiből nem jönnek rá egyből. Elég sok ismerős lesz ott.


Volt valaki hasonló szituban?


jún. 12. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mondd azt, hogy fájt a fejed és nem sokkal azelőtt vettél be gyógyszert
jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

A gyógyszer jó ötlet.

Esetleg valami vezetéssel összefüggő kifogás?

Vagy most már sok magánlabor működik hétvégén is, mondhatnád azt, hogy másnap korán reggel vérvételre mész valami miatt, és nem akarod, hogy a májértékekbe bekavarjon az alkohol.

Vagy akár más korán reggeli hirtelen közbejött program is lehet, ami miatt fittnek-frissnek kellene lenned, és már azt is elég lesz kipihenni, ha későn fekszel le, nem akarod alkohollal tetétezni.

jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én azt mondanám hogy most én vezetek, a férjem iszik. Vagy fájt a torkod és antibiotikumot szedsz.
jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Diétázom, nem iszom alkoholt. Vagy babát tervezünk, ezért egy ideje nem iszom.
jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én vezetnék.
jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikumot szedsz. Én ezt mondtam, nem volt kérdezősködés.
jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Mindig szerezz italt magadnak időben és ha van piáspohár, akkor abba kérd az almalevet. Így eleve fel sem merül majd, hogy nem iszol alkoholt.


Ha valaki észreveszi, hogy az nem alkohol az alkoholos pohárban, akkor vond meg a válladat, hogy épp ez a pohár volt kéznél.


Ha valaki alkohollal kínál, akkor köszönd meg, hogy kösz most nem.

jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egész este ugyanazt az üres Baileyses poharat szorongattam, és mindig mondtam, hogy most ittam meg :D Illetve néha vettem el egyet, aztán odaadtam a férjemnek, aki megitta, senkinek nem tűnt fel.
jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem ez miért probléma? Kötelező alkoholt vedelni? Sokan akkor se iszunk ha nem vagyunk terhesek vagy nem is lehetünk mert férfiak vagyunk.
jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!