Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet az első hetekben apasági...

Lehet az első hetekben apasági vizsgálatit végeztetni titokban akár külföldön?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok benne biztos, hogy a barátomtól lettem terhes, volt egy védekezés nélküli afférom az egyik kollégámmal. Nem szeretném megtartani, ha tőle van, de van arra lehetőség, hogy a terhesség korai szakaszában apasági vizsgálatot csináljanak?
jún. 24. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát a lehetséges apa nélkül nem
jún. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
nem. Még egy gerinctelen lény gratulálok. Remélem a pasidnak is hasonló a mentalitása és szétcsalt már.
jún. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A betoltott 7. héttől lehet, de kell hozzá az apától nyalminta.
jún. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
#3 de ezt szerencsére megszerezheti a férjétől is és a szeretojetol is 😂
jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Komoly. Értem már miért r**ancoznak le minden nőt altalanossagban.
jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Tulajdonképpen elég, ha a barátod mintáját adod le. Ha őt kizárja a vizsgálat, az elég, hiszen csak akkor tartanád meg, ha az övé.
jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagy ha csak ezzel a 2 pasival volt akkor leadhatja a szerető mintáját is. Ha nem az övé akkor a párjáé és akkor nem is bukik le a pasi előtt. Azért természetesen undorító a dolog.
jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Gondolom, a pasijáét könnyebb begyűjteni. Azt hiszem, hajszál is jó.
jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát, kövezzetek meg, de én így semmi esetre sem tartanám meg. Nem jó a gyereknek ilyen ribizli anya.
jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
szegény pasi. Kérdező te boldog lennél ha ő csalna meg téged? Vagy csak neked lehet?
jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!