Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha éjszaka sokat forgolódom...

Ha éjszaka sokat forgolódom azzal a baba nem tekeri magára a köldökzsinórt odabent?

Figyelt kérdés

ma 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy tekerné magára? A baba a méhedben van, ahogy mozog, max ő tudná magára tekerni!
ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
😂😂
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korán van még a napi top kérdéshez😂
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úristen 😆😆
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mar nem azert de en fekudtem korhazban, terhesen, iszonyu korhazi agyak vannak, fa szekrenylapok vannak az 5 centis szivacs alatt Pecsen,sirtam a csipo fajdalmaktol,amit okozott, sem agyracs sem matrac nincs normalis. Egesz ejjel dobaltam jobbra balra magam,igy fordult be a gyerek harantbol fejjel esterol reggelre. Csaszar lett mert tobbszor rajta volt a nyakan a zsinor, meg jo hogy nem lett baj, szerintem tud mozogni,forogni bent az anyai forgastol. Teny,h nem tudsz ellene mit tenni :(
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 ne ijesztgesd a kérdezőt
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem! Ezért kell minden terhes nőnek az első pozitív teszttől az ágyhoz szíjazva feküdni.


(irónia)

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!