Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen korai terhességnél...

Ilyen korai terhességnél normális, hogy ennyire ver a víz éjszaka?

Figyelt kérdés

Már több napja arra kelek,hogy csurom víz a pólóm,most is ki kellett cserelnem az ágyneműt is.

Arra gondoltam,hogy lehet a stressz esetleg, de csak tegnap tudtuk meg ez meg már napok óta tart.

Ennyire fel lenne borulva a hormonháztartásom?

Vagy mi lehet ennek az oka?


szept. 10. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Első babával nekem is ez volt. Most a másodiknál meg inkább a hirtelen elkezdek vacogni jelenség van. 26 fokba is 2 takaró kellett és reszkettem xD a terhesség csodákra képes :)

Jó egészséget!

szept. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem is második baba,de már 6 éves a kislányom és nem emlékszem, hogy mi volt a terhesség elején.

Valami rémlik,hogy akkor is izzadtam, mint a ló,de most valami elviselhetetlen. 🤣 hála az égnek csak éjszaka, nappal hőhullámozok meg én is didergek.

Lassan lehet fűteni 😀

Köszönöm szépen és nektek is jó egészséget kívánok 🥰

szept. 10. 07:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, de így is ver a víz éjjel. Terhesen nem volt ez. Nincs levegő, pizsamához meleg van, hálóinghez meleg, betakarózok, ver a víz.
szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan hogy ruhát kellett cserélni csak szülés után valamennyivel volt párszor.

De a terhesség elején is izzadtam jobban, illetve egész terhesség alatt a szokásosnál jobban de alapból nem vagyok izzadós.

Eleinte olyan érzés volt mintha égnék belülről.

szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva. Szintén nagyon az elején vagyok. Nap közben folyamatosan izzadok, éjszaka nyakig betakarózom és vacogok. Kb 3-4 napja tart, úgyhogy gondolom a hormonok.
szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!