Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor látszik (hanyadik...

Mikor látszik (hanyadik terhességi hét), ha belenő a mèhlepény a méhfalba?

Figyelt kérdés
ma 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyáltalán nem látszott. Szülésnél jött a kapkodás, műtét, vérátömlesztés. Majd a méhem eltávolítása.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Atyaisten. 😳 És semmi előjele nem volt? Magánorvosod volt? Nagyon sajnálom ami történt Veled. Azóta jól vagytok?
ma 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Magán dokim volt, nem vette észre.

A szülés nem úgy zajlott, ahogy kellett, hiába voltak fájások nem erősödtek, nem tágultam. 3 napig vajudtam, pokoli fájdalommal.

Végül császár lett. Szerencsémre.

Ha természetesen szülök, nem biztos, hogy észrevették volna, elvérezhettem volna.

Ahogy szedték ki a lepényt, ömlött a vér onnan. Próbálták varrni, lézerezni, de semmi, csak véreztem. Altattak, így semmi emlékem onnan.

Így a doki a méh kiszedése mellett döntött.

Kaptam rengeteg vért, mert sokat vesztettem nagyon.


Altatásból amikor keltem, bepánikoltam. Az még megvolt, hogy a fiam kiszedték, hogy mindenki rohan ide oda, hogy mindenki ideges. Utána pedig fekszek egy teremben egyedül, gépeken, sehol senki. Először eskü azt hittem, meghaltam.

Aztán jött be a nővér, majd a doki. Ő mondta, hogy az intenzíven vagyok, kipakoltak teljesen.


1év kellett, hogy felfogjam. Pszichológushoz jártam. 3 gyereket akartunk, 26 évesen pedig közölték érjem be ezzel ez egyel.

Férjem nem tudta a mai napig feldolgozni, ezért 4 éve gyakorlatilag lakótársak vagyunk. Semmi intimitás. A gyerek miatt nem válunk.

4 éves múlt a nyáron.

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Első: Nem atóniás vérzésed volt? Mert nulla előzménnyel elég furcsa a placenta accreta. Vagy volt más méhen végzett műtéted? A szövettan igazolta az accretat?

Nem kötekedésnként, csak nem mindegy, mert nagyon nem ugyanaz a kettő.

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Kedves #3, borzasztóan sajnálom ami veled történt, de a kérdező kb már pánikrohamot kapott.

Kérdező, nagyon ritka szövődmény, főleg úgy, hogy még nem volt a méhen műtéti heg. Minél több császár volt pl annál nagyobb az esély, de még akkor is ritka. Miért merült fel benned ez a kérdés?

ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4!

igen a szövettan igazolta. Nem vagyok annyira hülye, hogy random ilyeneket irogassak.

1 és 3 is én voltam.

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem néztelek hülyének, de azért a laikusok többségének nem igazán van folgalma az atóniás vérzés és a placenta accrate okozta vérzés közötti különbségről...
ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki érintett a témában, tudja miről van szó
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!


Borzasztóan sajnálom, ami Veled történt és amilyen kihatással lett a családi életetekre. :(


Férjed esetleg nem gondolkozott el rajta, hogy Ő is elmenjen pszichológushoz?

ma 14:08
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Pontosan ezért merült fel bennem ez a kérdés, mert volt már egy császármetszésem, ami után szükség volt még egy műtétre. :(

Jelenleg állandóan kisebb-nagyobb barnázàsaim vannak, amiket hematómák okoznak. Az orvosom csak annyit mond, hogy a terhesség későbbi szakaszában derül ki, hogy a lepénnyel van-e a probléma…

ma 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!