Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hányadik terhesség...

Szerintetek hányadik terhességi hétig érdemes elvégeztetni az első 0. ultrahangot?

Figyelt kérdés
Sokszor téma hogy korán mennek az emberek és nem látszik semmi de arról sose olvastam hogy legkésőbb meddig érdemes?

jún. 3. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
9. Hétig, mert sok helyen a 12 hetes uh-ra 2-3-4 hétre előre kell időpont.
jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10.hétre kaptam időpontot de ezt már sokallom. Az asszisztens azt mondta hogy 10.héttől nézi a kismamákat az orvos.
jún. 3. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a 12. heti UH-ra kapj még időpontot és legyen idő előtte a kiskönyvet kiállíttatni a védőnővel. A 10. hét az nem annyira késő. Igaz én voltam korábban is UH-n, de korábbi vetélések miatt a 10. hétre is visszahívott az orvos, addig nem akarta a védőnő se kiállítani a kiskönyvet és 12. heti UH-ra is akkor kértem csak időpontot. Szóval olyan mintha a 10. héten mentem volna először és mégis minden meglett.
jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 7. héten megállapította a doki az élő terhességet.

Másnap hívtam a megyei kórházat 12. heti genetikai uh miatt időpontért.

Még majdnem én voltam hülye hogy mit képzelek hova szúrjanak be....na nálunk csak ennyire kell előre időpontot kérni.

Volt ismerősöm aki a 9. héten próbált időpontot foglalni de a végén magánba kellett mennie...

Nem, nem kamu.

jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk pl a 0. uh a 12. heti ha nem mész előtte magánrendelésre. Addig meg ha valakinek nincs rá kerete akkor egye a fene még hetekig hogy minden rendben van-e
jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ez mégis hol? Hogy lövik be a 12 hetes UH idejét annak, akinek mondjuk nem rendszeres a vérzése?...
jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hetesen voltam terhességmegállapításon, rá 3 napra covidos lettem, így védőnőhöz csak a 9. Héten jutottam el, ekkor kérhettem időpontot 12. heti ultrahangra. Hát minden módon éreztette a megvetést a recepciós, hogy ilyen későn kértem időpontot, hiába mondtam, hogy covidos voltam, nem lustaságból történt.
jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

6!

Rendszeres menstruáció alapján.

Más esetben passz...de itt akkor sincs pedig nem kisvárosról van szó

jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max a 10.hétig

12.hétre nálunk 2héttel elöbb kell időpontot kérni. Mellette el kell intezni a kiskönyvet és az első vérvételt. Ezeket nálunk a 12.hetin kérik.

jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat hetesen.
jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!