Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti hanyadik hétben...

Kismamák, ti hanyadik hétben jártok? Szerintetek mikor érdemes beszerezni a picurnak a szükséges dolgokat? Ruhák, kiságy, babakocsi stb...?

Figyelt kérdés

aug. 31. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

40.-ben. :)

Szerintem folyamatában érdemes. Mi úgy a huszadiktól kezdtük anno a nagyobbnál, figyeltük az akciókat és mindent akkor vettünk meg, amikor éppen volt rá valami. Most itt nem első sorban a pelenkára gondolok pl., hanem mondjuk a bútorokra, matracra, légzésfigyelőre, babakocsira, hordozóra, szóval a nagyobb tételekre.

Jó volt így, mert spóroltunk is és nem egyszerre volt nagyobb kiadás. Plusz idő közben mindig jött egy-egy öntudatra ébredt ismerős is, hogy ő adna ezt azt, ami nekik már nem kell, így nem nagy lettek duplikált cuccok.

aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma vagyok 9 hetes. Első babánál a 30.hétig szereztünk be mindent, kb mikortól biztosra tudtuk a nemét. 18. héttől kezdtünk vásárolgatni. Örültem is, hogy addigra megvoltunk, mert 30.héttől már nehezebben viseltem a boltba járkálást, nagyon hamar elfáradtam.


Most a férjem már megvette volna előző héten a babakocsit, csk mert akciós volt, de én a 12.heti genetikai előtt nem szeretnék semmit sem megvenni... nem vagyok babonás, de valahogy így érzek, utána ráérünk.

aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, én már nem vagyok terhes, de én a 35.-hetben kezdtem vásárolni a szükséges dolgokat.(Rengeteg mindent kaptunk, szóval azok a ruhák, meg dolgok már a terhességem elejétől otthon voltak.Azokat kb 32 hetesen kezdtem kimosni, vasalni)
aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is amikor akciós volt vahy marketplace-en talaltam valamit.

Ruhákat folyamatosan, ahogy lattam valamit, ami teszik.

A babakocsit 15.het körül, akkor volt akciós, 34.hétre minden megvolt.

aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
30. hét. Kb a 18. hónaptól folyamatosan lassacskán. Mindig ami épp adódott.
aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindannyiótoknak a választ. Akkor már én is elkezdheten beszerezni a dolgokat.💖

25 hetes km

aug. 31. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
17hetes vagyok majd a 2.genetikai után kezdek el vásárolni, eddig csak egy kis plédet vettem mert megtetszett. Jó vásárolgatást😊
aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért vettem én is nyáron a téli ruhát, mert szerintem akkorra dupla annyiba fog kerülni, mire szezonja lesz. :)
aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8# köszönöm 💖 nektek is, miután túl lesztek a 2. genetikai ultrahangon.

#9 igen, abszolút így lesz, a téli ruhákat nyáron vagy most érdemes megvásárolni. Mert akkor tuti dupla áron lesz.

aug. 31. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!