Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatti vádli...

Várandósság alatti vádli görcs, kezek zsibbadása?

Figyelt kérdés

Szedek terhes vitamint- folsavat és magnéziumot is. Mégis napok óta hajnalba begörcsöl a vádlim. Illetve random elzsibbad a kezem. Pl most is ahogy írok a telefonon már zsibbad is a kezem ..

Ez mitől lehet ?

Második terhesség, elsőnél nem volt ilyen, elég kellemetlen..



ma 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, szornyu volt. A kezem sokszor olyan szinten zsibbadt ejszaka, hogy fizikailag fajt es orakig nem tudtam aludni miatta.

Nappal probaltam direkt tornazni, hatha segit ezen, de nem nagyon sajnos.

Igazabol az orvos is csak legyintett ra, en elhiszem, hogy ez is tunet, de baromi ijeszto volt.

Amugy mennyi magneziumot szedsz? A gorcsok miatt lehet tobbet kene.

ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi magnéziumot szedsz, és pontosan mi a hatóanyaga? Rá van írva a dobozra, például magnézium-citrát vagy magnézium-oxid.
ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vádli gorcsom volt minden este.

Még a jó istent is lehuztam az égből, annyira rossz volt.

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy darabig. Magnéziumot váltottam vagy 3x, próbálgattam, hogy melyik a legjobb felszívódásban és ár -érték arányban is. Akkor is váltottam és aztán elmúlt.
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Miután abbahagytam a magnéziumot az utolsó hetekben, nekem is volt vádli görcsöm. Borzasztó, viszont mintha a szüléssel elvágták volna.

A kéz zsibbadás viszont nálam előtte és utána is volt, nagyon hülye pózokat tudok ezekszerint felvenni alvás közben. :)

ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettoben volt reszem. Szornyu volt ejszaka “kiugrani” az agybol -mar amennyire az allapotom engedte😀- mert hirtelen begorcsolt a vadlim. Keves volt a magnezium, amit szedtem.

A kezem is katasztrofa volt, a legutolso honapban volt a legrosszabb erzes.

Szules utan ezek megszuntek. Kitartast neked!

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# mindnki

Most vagyok a 25. Hétben .. vizesedek is 🤦🏻‍♀️

Túlsúly nincs. Eddigi hízásom is “csak “ 5 max 6 kg

Magneb6ot szedek 😬 és csak 1 et mert ment a hasam tőle ha többet vettem azt mondta a védőnő ne vegyek be annyit ..

Akkor szedjem reggel - este 2-2 t ?

Hátha segít ?

Messze van még a vége ha úgy nézem hogy minden ejszaka így telik 🤦🏻‍♀️

Mozogni mozgok, van egy 19 hos kislányom plussz a háztartás- udvar stb minden egyedül megy, férjem sokat dolgozik:/

ma 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válts magnéziumot. Nekem a magnosolv első terhességnél bevált, mosz viszont hasmenést csinált. MagneB6 most épp jó, abból reggel este egy szemet szedek így nincs gond, viszont én még csak 12 hetes vagyok. Neked már 1 szem magnézium nem csoda, hogy kevés. Más ilyenkor hatosával eszi. Azt szokták mondani, annyit kell szedni, amitől a tünet is elmúlik.


Szóval mindenképp többet szedj, de lehet jobb, ha kipróbálsz másikat. Magnerotot javaslom így hirtelen.


Kitartás!

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Magnerotot szedtem, harmadik trimeszter eleje felé már 3x2 szemet. De azt javaslom, fokozatosan kezdd el emelni és ha valamelyiktől hasmenésed lesz, válts.
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég korán kezdődött akkor. A vizesedestol van, hogy nyomja a kezeidben az izuleteket. Mind a kettő terhességem alatt volt, mind a kettő alkalommal sokat is híztam és a végén a vérnyomásom is elszállt. Ahogy a szülés /császár megvolt utána pár napon belül megszunt a fájdalom.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!