Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Striák ellen nektek milyen...

Striák ellen nektek milyen pocak krém/olaj vagy praktika vált be?

Figyelt kérdés

#terhesség #olaj #striákellen #pocakkrém
szept. 8. 23:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

kb 50 ezer ft-ot kentem a hasamra terhesen.

Bio oil, Vichy, Dm... Volt benne minden.


A szülőszobába úgy mentem be, hogy 1 db csík nem volt rajtam.

Szülésnél repedtem szét, de brutálmód. Ujjnyi vastag lila csíkok lettek a fehér bőrömön.


6éve szültem, még most is látszik. bár már legalább nem lila.

szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy többen írták, valószínűleg genetika, de mindenesetre én kentem serényen, mert nagyon kiszáradt a bőröm. Uriage xémose testápolót, és Eucerin stria elleni olajat használtam, és szép maradt a bőröm, nem lett egy csíkom sem. Első terhességemnél Vichy stria elleni krémet használtam.
szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Az első babámmal a dm saját olaját használtam, a legutolsó héten lett egy kis csíkom, nagyon nem is látszott szülés után. A másodikkal bio oil-t használtam, amit a barátnőm küldött Németországból, mert pont akkor volt a születésnapom is, amikor megtudtam, hogy babát várunk. Vele picivel több csíkom lett… nem tudom, hogy az olaj miatt vagy simán mert 3 évvel öregebb lettem. Mindkettő baba 4 kg feletti és ugyanúgy 1 héttel tovább maradt bent.
szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm 13-as a válaszodat, és azt is hogy nem azt írtad, hogy ez geentika 😊. A Dm saját olaja az melyik?
szept. 9. 09:58
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Most ezt a dm-es olajat találtam: [link] Amikor én használtam, még más volt a flakon, de talán ami benne van, az ugyanaz.
szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hogy átküldted 🥰
szept. 9. 10:42
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Szívesen, remélem használ. :)
szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
Rohadt nagy hasam volt, állandóan kérdezte mindenki, h ikrek-e. A hasamon egy striám se lett, pedig nem kentem semmivel, csak ha viszketett, sima testápolóval. A belső combom viszont lett 10-15 stria, és tudod mikor? Mikor szülés után durván felvizesedtem. Kb egy hétig mindkét lábam annyira fel volt dagadva, hogy nem jött rám semmi. Na attól kirepedt a bőröm.
szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%

Nézd, nagymamám háromszor szült. Nem repedt.


Anyukám kétszer szült. Ő sem repedt.


Én most várom a második babát, még nem repedtem, de pl a kamaszkori nyúlás, hízás látszódik a combomon.


Hiába nem írja le valaki, hogy ez genetika, attól még az.

A barátnőm kente magát mindennel, dm krémmel, amit neked is linkeltek, drága cuccokkal, a második trimeszterre mégis repedt a bőre, de nem csak a hasán, hanem a mellein is, pedig alig hízott még.

szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én kollagént szedtem és Bio Oil-t használtam, minden nap kentem vele kb a 3-4. hónaptól, és egy csíkom sem lett. Nem tudom hogy ezek miatt vagy a genetika miatt, mert anyukámnak sincs egy csíkja sem, de én úgy gondolom ártani biztos nem árt, a hidratált bőr rugalmasabb.
szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!