Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most pozitív,vagy negatív?

Ez most pozitív,vagy negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 7.-én késő este csináltam egy tesztet,és nagyon halvány pozitív lett.(9.DPO) De annyira hogy alig lehetett látni. De ott volt! Mindenki látta akinek elküldtem. Ma csináltam mégegyet,az negatív lett. Lehet még olyan kevés a HCG a szervezetemben? Vagy tényleg a második teszt mond igazat?? Csináljak pár nappal később is tesztet? Vagy inkább hagyjam az egészet?

Segítsetek kérlek.



#terhesség #negatív #Terhességieszt
szept. 8. 22:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
1-es. Különféle teszteket használtam. Nevüket most nem tudom,mert Németországban élek,és ilyet otthon még nem láttam. ClearBlue-t is használtam. Azt tudom hogy itthon is lehet kapni.
szept. 11. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!