Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok hogy küzdhetem...

23 hetes vagyok hogy küzdhetem le a negatív gondolatokat?

Figyelt kérdés
Szörnyen magányosnak érzem magam. Várandósság előtt olyan munkát végeztem ami miatt terhestáppénzen vagyok. 1-2 hete napi szinten rám tör a depresszió és van hogy naponta többször sírok. A férjem reggel megy, este jön. Úgy érzem nem foglalkozik velem. Együttlét sem nagyon van már. Néha úgy érzem teljesen egyedül maradtam. Egyedül járok a vizsgálatokra, egyedül vásárolok a babának, egyedül csinálok mindent. És mikor látom hogy mások párja elkíséri őket a vizsgálatokra vagy hogy másokkal teljesen máshogy törődik a férje elfog a sírás hogy én ezt miért nem érdemlem meg. A férjem azt mondja rosszul gondolom és hogy nincs okom aggódni és nem ért meg. Ölelésre, törlésre és figyelemre vágyok. És ez helyett szomorúságot és magányt érzek. Annyit sírok már de nem tudom vissza tartani.
aug. 3. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A párod mit mondott, amikor előadtad az igényeidet felé?
aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy nem jól látom ő nem ilyen. Hogy minden rendben.
aug. 4. 00:36
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem nem ezt a részét. Hanem azt, amikor kijelented, hogy többet foglalkozzon veled és a babával.
aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Akarta a gyereket? Mikor hozzámentél, még törődött veled (szexen kívül)? Barátnőd, rokonod nincs, ha már ő nem kísér el?
aug. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
A férjed dolgozik, tehát nap közben nem ér rá veled vizsgálatokra menni.
aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Az én férjem is dolgozik, csak a genetikaikra jön velem. Szép is lenne, ha minden kis piszlicsáré ultrahangra meg vérvételre elcitálnám. Nem is látok a nőgyógyászaton más kismamákat sem kisérővel. Úgyhogy ezzel a részével nem tudok egyetérteni veled. Meg munkaidőben nyilván nem jár veles shoppingolgatni. Amikor már nem

dolgozik mi a helyzet? Akkor sem tölt veled minőségi időt? Nincs egy barátnőd, vagy rokonod sem a környéketeken, akivel néha beszélgethettek? A magányosságot megértem, átérzem. De ne a férjedtől várd, hogy egész nap pátyolgasson téged. A szabadidejéből szenteljen neked, persze. Keress valami hobbit is, vagy tanulj. Ez a céltalan tengődés, hogy már 23 hetesen vásárolgatsz csak a babának, pontosan egyenes út ahhoz, hogy szarul érezd magad.

aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez természetes érzés picit, a terhesség hajlamosabbá tesz ilyenekre, legalábbis nálam is előjött pedig dolgozom és a férjem is törődik velem, mégis előjött. Néha nagyon nem fog elmúlni én lehet elcsattogok egy pszichológushoz mert tudatosan látom hogy nem vagyok egyedül de érzelmileg mégis kikészít, nem szeretném hogy depresszió legyen belőle.
aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok. Szintén az elejétől kezdve tappenzen. Abból a szempontból szerencsés vagyok hogy az én férjem kötetlen munkaidoben dolgozik ezért sokszor el tud kísérni a vizsgálatokra. De azért nem mindenhová és én is sokat vagyok itthon egyedül. Amikor hazajon is nyilván ő fáradt, kB arra van idő hogy egy kicsit beszélgetünk, eszik, fürdik, fekszik. Nyilván én is többet igényelnék. De én itthon vagyok egész nap és más dolgom sincs, neki viszont igen. Ezt sajnos nekünk kell magunkban kezelnünk, nem ők tehetnek róla.
aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem mindegy a hétvége felhasználása! És az se normális, hogy annyit dolgozik, hogy már csak kb 2 órája marad este, vagyis este 8-ra ér haza.
aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!