Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most pozitív,vagy negatív?

Ez most pozitív,vagy negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 7.-én késő este csináltam egy tesztet,és nagyon halvány pozitív lett.(9.DPO) De annyira hogy alig lehetett látni. De ott volt! Mindenki látta akinek elküldtem. Ma csináltam mégegyet,az negatív lett. Lehet még olyan kevés a HCG a szervezetemben? Vagy tényleg a második teszt mond igazat?? Csináljak pár nappal később is tesztet? Vagy inkább hagyjam az egészet?

Segítsetek kérlek.



#terhesség #negatív #Terhességieszt
szept. 8. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ne add fel, ennyi idősen még rendben fejlődő terhesség esetén is ingadozhat a vizeletben a hcg szintje, lehet többet ittál, többet pisiltél, hibás teszt stb.

De sajnos egyértelmű pozitív teszt mellett is lehet kémiai, vetélés, szóval teljesen megnyugodni én a szülésig nem tudtam (előzmény egy missed ab és egy kémiai).


Ugyanolyan teszt volt egyébként?

Milyen márka?

Esetleg tölthetsz fel képet is, lehet, hogy lesz, aki ismeri az adott tesztet, és tapasztalatokat is tud írni (pl. "nekem is ilyen volt, pedig nem voltam terhes")

szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a 2.tesztelésnél a vizeleted higultabb volt
szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Hígabb vizelet, különböző érzékenységű tesztek. Vagy sajnos kémiai. Pár nap és kiderül, addig kitartás.
szept. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esedékes menstruáció napján csinálj reggel egy tesztet.
szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1-es. Eddig az a felállás,hogy az első tesztem pozitív,utána az aznapi negatív.

Másnap reggel pozitív, utána végig negatív. De a pozitívak is csak rettentő halványak voltak.Péntek 13.-ra nem várom.

szept. 10. 13:41
 6/11 A kérdező kommentje:
2-es. Nem tudom,mert az első tesztet azt késő estiből csináltam. Előtte meg ittam azért kávét,vizet. 🤷🏻‍♀️
szept. 10. 13:42
 7/11 A kérdező kommentje:
3-as,4-es. Köszönöm,de én már reménykedni sem merek. 😞 A pozitív teszt erőt adott,viszont a többi negatív…. Olyan reménytelennek érzem már ezt.
szept. 10. 13:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon soká lesz péntek 13., ennyire korán szerintem továbbra is lehet normális, hogy ingadozik a vizelet hcg-tartalma...

Pár nap múlva egyértelműnek kell lennie, addig próbálj meg középúton maradni, ne is add fel még, de nagyon beleélni sem kell magad.

Milyen teszteket használsz? Mindig ugyanolyat?

Szurkolok, hogy összejöjjön!


1. voltam

szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 extraérzékeny negatív teszt után (2nap külömbséggel) már nem is reménykedtem, nemvárt napján aztán a párszáz ftos teszt egyértelmű pozitív lett. Csinálj 13-án reggeli vizeletből
szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma tv nézés közben elkezdett bal oldalt erősen szurkálni a méhem. Elmentem később mosdóba,és ilyen halvány rózsaszínes-barnás folyásom van. Lehet itt már nem lesz semmi. Pedig 13.-án nem vártam :(
szept. 11. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!