Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen normális a meg...

26 hetesen normális a meg akar jönni érzés? Legutóbb 3 hete volt hasonló derékfájásom, a doki azt mondta normális. De mindig aggaszt, ha visszatér.

Figyelt kérdés
Ti meddig tapasztaltátok ezt? Milyen gyakorisággal?

szept. 6. 08:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia kedves 6-os. Ma voltam bent a Sote-n mert nagyon keményedtem tegnap delutan és este, ott raraktak ctg-re, 3 órán keresztül ott voltam. Megnézték a mehszajat, zarva van. Vettek vért, kenetet es hazaengedtek. Mondtak ha barmi van, akkor menjek vissza. Emeltek a magnézium adagomat es most pihenek. Remélem még legalabb 10 hétig bent lesz a baba. Neked mikor nyilt ki a mehszajat az első babáddal es mennyire volt nyitott?
szept. 14. 21:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Igazából fogalmam sincs mikor nyílott ki, mert nem voltam a 20-26. hét között orvosnál. Kb a 25.hét végén lehettem, karácsony előtt volt pár héttel amikor voltunk egy ebéden, utána kezdett el görcsölni komolyabban. Előtte én nem kíméltem magam, de akkor azt hittem túltoltam a karácsonyi készülődét, ideje lesz kicsit visszavenni. Ekkoriban mentem el táppénzre is végleg.

Amikor végre eljutottunk orvoshoz (mert az ünnepek miatt nem volt az sem egyszerű) addigra nekem kb 1.7 cm-re megrövidült a méhnyak és 1cm-re nyitva volt (de talán nem 2111 volt hanem 2110)

Utána fekvés volt majdnem márciusig.


A második terhességnél alapból fel voltunk erre készülve, mérget mertem volna venni rá, hogy koraszülött lesz.. görcsöltem állandóan, végig azt hittem az első 10-12 hétben hogy megjön, aztán később jöttek a keményedések, a vízesés. És mellé a nagyobb gyerekkel állandóan menni kellett, mert bölcsis korú volt, a jövés menésen túl embert próbáló hisztikorazakban is éltünk. Huh, belegondolva csoda hogy nem jött előbb a második.


Kitartás

szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen normális, nekem is ez volt mind a 3 terhességem alatt, egészségesen születtek és a kiírt időre
szept. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!