Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen normális a meg...

26 hetesen normális a meg akar jönni érzés? Legutóbb 3 hete volt hasonló derékfájásom, a doki azt mondta normális. De mindig aggaszt, ha visszatér.

Figyelt kérdés
Ti meddig tapasztaltátok ezt? Milyen gyakorisággal?

szept. 6. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is. Pont így, visszatérően. Ha jól emlékszem, kb.akkoriban volt leggyakrabban. 2hetes a babám, normál időre született.
szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni. Gratulálok a picihez, jó egészséget és sok örömet kívánok nektek. 💕 Neked ilyenkor több napig volt ez az érzés? Nekem mindig hajnalban jelentkezik és akkor 2-3 órán át tart (nem szuper erős, de idegesítő. A magnézium általában segít, 2-őt is be beveszek egyszerre olyankor). Reggelre szerencsére elmúlik és napközben teljesen rendben van. Nekem van hogy 3-4 napig is tart aztán hetekig semmi.
szept. 6. 10:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Köszönjük 😁

Igen, kb.így, vissza-visszatért. Én terhesség előtt nagyon derékfájós voltam, aztán sporttól megszűnt, de terhesen azt abba kellett hagynom. Féltem is, hogy teljesen béna leszek terhesen, de nem, tök meglepődtem, hogy csak ennyi. Szerintem azért jött elő akkor jobban, mert akkor már kezd méretesebb has lenni, legalábbis nekem volt és akkor változik a súlypont. Kialakul a "terhes tartás". Tudom, hogy hajnalban fekszel, de talán pont azért. Nyújtott állapotban jön ki a napi terhelés.

A magnézium jó, nyugodtan vedd be, ha az segít.

Jó babavárást!

szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia, holnap kezdem a 31. Hetet, de pont ugyanez van nalam is, kb a 20. Hettol. Par napig, jellemzoen ejszaka gorcsol, egesz erosen, aggasztoan az alhasam. Aztan hetekig semmi. Voltam tobbszorn is CTGn, mehszajat neztek, egyszer v ketszer mutatott fajasokat a ctg, de akkor mas komolyabb bajom is volt. Azota ezzel minden oke. Azt mondtak van ilyen, ha nagyon faj, paracetamol, illetve kaptam vmi novenyi eredetu lazitot. Emeltem a reggeli magneziumon, talan az segit, vagy csak tenyleg periodikus.
szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, neked sem egyszerű akkor a terhesség időszaka. Hogy vagy most? Segít az emelt magnézium és a növényi lazító, amikor görcsölsz? Illetve ha Budapesti vagy akkor melyik kórházba mentél ilyenkor?
szept. 8. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy normális vagy nem. Két gyerekem van, azé egyikkel végig olyan érzésem volt, hogy most akkor megjön. Probléma mentes volt a terhesség, 39.3-ra született meg a baba.

A másik terhességben meg csak ritkán éreztem ilyet de akkor elég erősen. Vele fekvős terhességem volt, mert kinyílt a mehszaj.

Egyébként mindig segít a pihenés.


Meg lehet jön a front és azt érzed.. azért ha nem múlik inkább nezesd meg magad.

szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 6-os. Voltam orvosnál, mindent rendben talált. A második babád hány hétre született?
szept. 8. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Kuldolfon elek, itt teljesen mas az orvosi ellatas.

Jol vagyok mar, de nem tudom, h a vitaminok segitenek-e. Vagyis biztos segit, de lehet, anelkul se lennenek gorcsoleseim es csak tenyleg akkor van ha nagyot no a hasam, nem tudom. Probalok nem parazni :)

szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8-as jól teszed. Nem is szabad nagyon parázni. Bízni kell a babában és magunkban. Boldog babavárást kívánok nektek és kitartást még a következő hetekre! 💖
szept. 8. 22:08
 10/13 anonim ***** válasza:

6 vagyok, bocsi, nem voltam a kérdésed óta itt. Szóval, a második babám 39 hét 3 napra született (vele éreztem, az állandó "meg fog jönni" erzest..) az első gyerekem meg 40.4.-re született, vele kellett feküdni, mert kinyílt a mehszaj.


Azóta mi a helyzet veled?

szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!